۰
 
مراسم وداع با پیکر 2 شهید گمنام در دانشگاه پیام نور کرج برگزار شد/تصاویر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
همزمان با دهه دوم ماه محرم الحرام مراسم معنوی وداع با پیکر دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور کرج برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
 
 به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، همزمان با دهه دوم ماه محرم الحرام ، فضای دانشگاه پیام نور کرج با حضور پیکر پاک دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس، عطرآگین شد.


دانشجویان در این مراسم معنوی با استقبال بی نظیر، پیکر پاک شهدای گمنام را از درب ورودی دانشگاه تا حیاط مرکزی دانشگاه پیام نور کرج بر دستان خود حمل کردند.

در حاشیه این مراسم که دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیران دانشگاه، رئیس دانشگاه پیام نور استان و مسئول بسیج دانشجویی استان البرز نیز در آن شرکت داشتند، رئیس دانشگاه پیام نور واحد کرج، حضور این دو شهید گلگون کفن 8 سال دفاع مقدس را مایه خیر و برکت برای دانشگاه پیام نور عنوان کرد.

ملکی اضافه کرد: دانشجویان پیام نور دانشجویان ولایتمدار و عاشقان خاندان اهل بیت(ع) هستند که در برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیار فعال هستند که با دفن شهیدان گمنام در این مرکز، فعالیت های آنان چند برابر خواهد شد.

وی در پایان اظهار کرد: اگر شهیدان نبودند ما امروز در امنیت به سرنمی‌بردیم و به برکت خون شهیدان و خانواده آنان در امنیت کامل و آرامش به سر می‌برد.

ملکی در پایان گفت: امید واریم جوانان امروز ادامه دهنده راه شهدا و شهیدان شفیع آنها در روز قیامت باشند.


گفتنی است؛ از برنامه‌های وداع با پیکر 2 شهید گمنام دانشگاه پیام نور کرج بعد از نماز مغرب و عشاء در هیئت نورالشهدا با عنوان "شبی با شهدا" برگزار می‌شود.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام فردا سه شنبه ساعت 9 صبح از مسجد جامع رجایی شهر تا محل یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور مرکز کرج تشییع و طی مراسم معنوی به خاک سپرده خواهد شد.

عکاس: غزاله وزیری

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 9839