۱
 
بازدید خبرنگاران البرزی از خط ۶ متروی تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۱
به همت قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز جمعی از خبرنگاران استان البرز از خط ۶ متروی تهران ( ایستگاه مرزداران ) بازدید کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، به همت قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز بازدید از خط ۶ متروی تهران از ایستگاه مرزداران با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

رسول زاده مدیر پروژه خط شش مترو تهران در گفتگو با خبرنگار اسنا با اشاره به اینکه این پروژه، پروژه میانی خط شش مترو می باشد، اظهار داشت:  یکی از ویژگی های مهم  ایستگاه که مرزداران که مربوط به بخش تیکت است، اتمام زمان حفاری و بتن ریزی و سر پوش پیشرفت در کم ترین زمان ممکن است که ما با استفاده از طرفیت ها این زمان را کوتاه کرده ایم.

در ادامه این بازدید مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان البرز با بیان اینکه امروز در زیر سطح تهران، کارگران و مهندسین ایرانی برای فردای بهتر و آسایش شهروندان تلاش می‌کنند، گفت:  خداوند را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی نخبگان ایرانی پیشرفت های ویژه ای را در کشور رقم زده اند.

وی نقش رسانه را در انتقال موفقیت‌های کشور به جامعه مهم دانست و افزود: یکی از مهم ترین وظایف اصحاب رسانه انتقال دستاوردهای انقلاب به مردم به بهترین شکل ممکن است.

پارسا ادامه داد : در همین راستا برنامه های ویژه ای جهت آشنایی هرچه بهتر اصحاب رسانه در سطح استان البرز با صنایع و مراکز مهم کشور برنامه ریزی و اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9306