۱
 
به همت بسیج دانشجویی استان البرز صورت گرفت؛
بازدید خبرنگاران البرزی از خط شش مترو تهران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
به همت قرارگاه احمدی روشن و معاونت ارتباطات و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان البرز جمعی از خبرنگاران استان البرز از مراحل پیشرفت خط شش مترو تهران بازدید کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، بازدید خبرنگاران البرزی از مراحل پیشرفت خط شش مترو تهران با هدف آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد.

پویا پارسا مسئول معاونت ارتباطات و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان البرز در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این بازدید آشنایی هر چه بیشتر با دستاورد های انقلاب اسلامی است، گفت: یکی از وظایف مهم خبرنگاران انتقال دستاورد های انقلاب اسلامی و اقدامات شایسته صورت گرفته در کشور است.

وی ادامه داد: این امر باعث می گردد تا جامعه و جوانان با توانایی های داخلی آشنا شوند و در راستای بومی سازی دانش و فناوری امیدوارانه قدم بردارند.

پارسا با بیان اینکه امروز در زیر سطح تهران، کارگران و مهندسین ایرانی برای فردای بهتر و آسایش شهروندان تلاش می‌کنند، گفت:  خداوند را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی نخبگان ایرانی پیشرفت های ویژه ای را در کشور رقم زده اند.

عبدالله فرخی مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان البرز در ادامه افزود : مشاهده روند ساخت این خط بسیار مسرت بخش و خوشحال کننده بود و متخصصین این امر نشان دادن با استفاده از ظرفیت داخلی پیشرفت بسیار زیادی داشته اند.

وی اظهار داشت: مساله دیگری که در این پروژه حائز اهمیت است بکارگیری توان داخل در راستای اقتصاد مقاومتی بوده است.

فرخی در پایان گفت : برنامه های ویژه ای جهت آشنایی هرچه بهتر دانشجویان در سطح استان البرز با صنایع و مراکز مهم کشور برنامه ریزی و اجرایی خواهد شد.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 11070