۰
 
اردوی جهادی دانشجویی تابستان 95؛
قرارگاه دانشجویی جهادی شهید صدر زاده در یک نگاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵
مجتبی محمودی نسب مسئول قرارگاه جهادی دانشجویی شهید صدر زاده به تشریح فعالیت های کار گروه های تخصصی موجود در قرارگاه پرداخت.
Share/Save/Bookmark
 
مجتبی محمودی نسب مسئول قرارگاه جهادی دانشجویی شهید صدر زاده استان البرز در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، ، در پایان اردوهای جهادی برپا شده در روستاهای اطراف استان قم به تشریح فعالیت های کار گروه های تخصصی موجود در قرارگاه پرداخت.

مسئول قرارگاه جهادی دانشجویی شهید صدر زاده در رابطه با فعالیت کار گروه تخصصی عمرانی موجود در قرارگاه، گفت: کار گروه عمرانی در روستاها به بحث مطالبه گری ساخت حمام عمومی در روستا، کندن چاه و ایجاد مسیر فاضلاب، تعمیر دیوارهای مسجد روستا . ساخت سرویس بهداشتی برای افراد نیازمند و مستضعف اشاره کرد.

محمودی نسب در ادامه به تشریح فعالیت های کار گروه اقتصاد مقاومتی و آموزش پرداخت و افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی، ایجاد مرغداری خانگی و آموزش صنایع دستی اشاره کرد و در بحث آموزش هم برگزاری کلاس های تقویتی و آموزشی مقاطع تحصیلی مختلف را در درست اقدام داشته اند، اشاره کرد.

وی در ادامه به ویزیت رایگان مردم روستا توسط پزشک متخصص قرارگاه اشاره کرد و در پایان به تشریح ایجاد کتابخانه ی مجهز در مسجد روستای خدیجه خاتون پرداخت.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9314