۲
 
اردوی جهادی خواهران بسیجی دانشگاه خوارزمی
مصاحبه با مسئول برگزاری اردوی جهادی نظرآباد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش  اسنا: اردوی جهای خواهران دانشگاه خوارزمی در روستای محمد آباد و اقبالیه از توابع تنکمان شهرستان نظر آباد در حال برگزاری است.

این دو روستا که در دهستان نجم آباد قرار دارد جمعیتی بالغ بر ۹۴۲ نفر شامل ۲۳۸ خانوار می شود را در خود جای داده است.اردوی جهادی خواهران دانشگاه خوارزمی از تاریخ ۲۶/۵/۹۲ به مدت ۱۰ روز تا مورخ ۶/۶/۹۲ ادامه خواهد داشت.


خانم نجفی مسول برگزار کننده اردو در این بار اینگونه می گویند: "از مدتها قبل تبلیغات برای برگزاری اردو جهادی در دانشگاه صورت گرفت، بعد از ثبت نام از حدود ۱۵۰ نفر براساس مصاحبه انجام شده ۱۵ نفر از خانم های دانشجو برای برگزاری اردوی تکمیلی به این روستا اعزام شدند.

مرحله اول این اردو در عید نوروز ۹۲ در همین دو روستا برگزار گردیده و هر شخص مسول آموزش رشته ای در دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان می باشد، کلاس های آموزشی این دوره شامل: آموزش کامپیوتر، احکام، مهارت های زندگی، چرم دوزی، آشپزی، کار دستی و کار با کودکان می باشد.


وی در ادامه افزود: استقبال خانواده ها از اردوی تکمیلی به مراتب بسیار بیشتر از اردوی مقدماتی بوده و خانواده ها تمایل بیشتری برای حضور در این کلاس ها را از خود نشان می دهند.
نجفی در پایان از فرمانداری،دهیاری و اعالی روستا تشکر و همچنین ایشان از مسولان دانشگاه خوارزمی و ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز بخاطر تمامی کمک ها و توجه هاتشان قدر دانی کردند.
 
کد مطلب: 3238