۰
 
برگزاري همايش هفته منابع طبيعي در ساوجبلاغ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۶
همايش هفته منابع طبيعي با حضور جمعي از دانش آموزان، همياران طبيعت و مسئولين شهرستان ساوجبلاغ در محل سالن همايش هاي شهرداري شهرجديد هشتگرد برگزار گرديد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا) به نقل از روابط عمومی اداره كل منابع طبیعی وآبخیزداری استان البرز در اين همايش كه جمعي از مسئولين اجرايي شهرستان نيز حضور داشتند، مهندس مهدي طيبي به ارائه گزارشي از فعاليتهاي يكساله اداره منابع طبيعي ساوجبلاغ پرداخت.

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به كمبودها و چالش هاي موجود پيشرفت طرح هاي اين اداره را قابل توجه دانسته و از تمامي ارگانها و نهادهاي مرتبط تشكر و قدرداني نمود.

در اين همايش كه تعدادي از دانش آموزان هميار طبيعت شهرستان نيز حضور داشتند گروه سرود دانش آموزان به اجراي برنامه پرداخت كه با استقبال گرم حضار نيز روبه رو شد.

بر اساس اين گزارش آقايان ترابي معاون سياسي فرماندار، سلگي مدير جهاد كشاورزي، عظيم زاده شهردار شهر جديد هشتگرد نيز در اين همايش به ايراد سخنراني پرداختند.

در پايان اين همايش از خدمات جمعي از مديران مدارس، همياران نمونه طبيعت و اعضاي شوراهاي اسلامي با تقديم هدايا و لوح تقدير تجليل به عمل آمد.

گفتني است پس از اتمام مراسم حاضرين در همايش به جهت احياي سنت حسنه درختكاري به غرس نهال در يكي از بوستانهاي شهرجديد هشتگرد پرداختند.
 
کد مطلب: 6333