۱
 
اسنا/
فاز دوم یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرج افتتاح شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
فاز دوم یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرج امروز با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی افتتاح شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، افتتاحیه فاز دوم یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرج ظهر امروز ( یکشنبه ) با حضور، رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز، رئیس دانشگاه پیام نور واحد کرج، مسئول بسیج دانشجویی البرز، معاون سیاسی استاندار البرز و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

معاون سیاسی استاندار البرز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با اشاره به اینکه زمان هر چیزی را کهنه می کند و از بین میرود، اظهار داشت: بر اساس محکمات قرآن تنها چیزی که با گذشت زمان از بین نمی رود حق است.

وی افزود: خون شهید حق است و همیشه پایدار می باشد و هر چه زمان بگذرد تازه می ماند .

حقیقی بیان کرد: تاریخ سی و هشت ساله جمهوری اسلامی گذر از گردنه‌ای پر پیچ و خم است و همه دنیا نظاره‌گر بود هرچه از انقلاب اسلامی می‌گذرد، مقتدارانه نظام ما توانسته از این گردنه ها عبور کند.

وی ادامه داد: دشمنان با تهدید های مختلفی ما را تحریم میکنندو تهدیدهای امنیتی در دنیا می شویم.

معاون استاندار البرز در پایان با بیان اینکه حضور در جمع دانشجویان و اساتید فرصت مغتنمی است، گفت: جایگاه دانشجویان و اساتید باید حفظ شود و این قشر برکت نظام جمهوری اسلامی هستند و تصمیمات خوبی در کمیسیون دانشجویی برای دانشجویان خواهیم داشت.

دکتر جلالیان در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، اظهار داشت: شهدا با رشادت ها و دلاورمردی های خود مشکلات زمان خود را به خوبی درک کرده اند و خوب عمل کرده اند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز به شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: با توجه به شعار سال، ما در عرصه دانشگاه و حوزه های علمی، باید جهاد علمی را به قدرت ادامه دهیم.

مسئول بسیج دانشجویی البرز در این مراسم با اشاره به اینکه مرگ مقام مهم و مقدسی است، افزود: این مقام اگر به اوج برسد به شهادت می رسد و شهدا در اوج این مقام مقدس هستند.

وی در پایان گفت: آیندگان برای مقام شهدا مقبره های با شکوه تری برای شهدا درست خواهند کرد، زیرا به جایگاه این جوانان بیشتر پی خواهند برد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9727