۱
 
طی مراسمی؛
دوره توانمند سازی مسئولین فرهنگی و خادمین راهیان نور دانشجویی البرز افتتاح شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
طی مراسمی دوره توانمند سازی مسئولین فرهنگی و خادمین راهیان نور دانشجویی البرز در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر کرج افتتاح شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مراسم افتتاحیه دوره توانمند سازی مسئولین فرهنگی و خادمین راهیان نور دانشجویی البرز، امروز در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر کرج با حضور مسئولین برگزار شد.

محمود یوسفی مسئول معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی البرز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار اسنا با اشاره به اینکه همزمان با آغاز دهه فجر دوره توانمند سازی مسئولین فرهنگی و خادمین راهیان نور دانشجویی البرز افتتاح شد، اظهار داشت: در این دوره به بیشتر به مباحث آموزشی پرداخته می شود.

وی به سرفصل های این دوره اشاره کرد و گفت: ضرورت کار فرهنگی، لزوم کار فرهنگی، اخلاق کار تشکیلاتی، آموزش در خصوص کارهای اردویی، کار های تربیتی و آموزشی و برخورد و شخصیت شناسی از سر فصل های این دوره است.

یوسفی با بیان اینکه در این دوره 60 خواهر حضور دارند، بیان کرد: دوره توانمند سازی با حضور اساتید مجرب برگزار خواهد شد در دو روز در حال برگزاری است.

وی به اهمیت و ضرورت این دوره اشاره و تصریح کرد:  افزایش سطح توانمندی خادمین راهیان نور در ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران، تقویت بنیه فرهنگی و تشکیلاتی مسئولین فرهنگی واحدهای دانشجویی دانشگاهها، آموزش مهارتهای کاربردی از جمله شخصیت شناسی، روش برخورد، اصول کار فرهنگی نوین و اصول کار تشکیلاتی از اهداف برگزاری این دوره می باشد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 10590