۰
 
طی مراسمی؛
مسئول جدید خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرج معرفی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
طی مراسمی با حضور مسئولین دانشگاهی نرگس خلج مسئول جدید خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرج معرفی شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مراسم تودیع و معارفه مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرج با حضور دکتر عسکری مسئول بسیج دانشجویی البرز، دکتر ملکی رئیس دانشگاه پیام نور کرج و حجت الاسلام والمسلمین فرید مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور البرز برگزار شد.

دکتر عسکری در این مراسم با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در سوم آذر 95 ، گفت:  ایشان پنج نکته را فرمودند که باید سرلوحه بسیج دانشجویی باشد، اول اینکه باید فعالیت بسیج متکی بر بصیرت باشد نه احساسات. دوم اینکه بسیج نباید در گیر مسایل جناحی شود. به همین دلیل بسیج فراتر از جناح های متعارف کشور است.

وی ادامه داد: نکته سوم این است که باید بین لایه های مختلف بسیج، هم افزایی باشد. به همین جهت بسیج دانشجویی نباید جدا از بسیج  اساتید و کارکنان و حتی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دیگر تشکلهای اسلامی باشد، چهارمین نکته این است که بسیج مظهر مردم سالاری دینی است. به همین دلیل نباید بگذاریم  وجه مردمی بسیج ضعیف شود و پنجمین نکته این است که هیئت های اندیشه ورز را باید برای پویایی بسیج راه اندازی شود.

در پایان مراسم ضمن تقدیر از زحمات معصومه سادات توفیق فر، نرگس خلج به عنوان مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرج معرفی شد.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 10293