۰
 
فعالیت 15 دانشجوی جهادگر البرزی در کربلای معلی/ رنگ آمیزی و تجهیز 4 مدرسه جهت اسکان زائرین توسط دانشجویان البرز و لرستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید باقری البرز از فعالیت 15 نفر از دانشجویان جهادگر البرزی از 6 الی 26 آبان ماه در کربلا معلی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
فرشاد نصیری مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید باقری البرز در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا ) با اشاره به فعالیت 15 نفر از دانشجویان جهادگر از 6 الی 26 آبان ماه در کربلا معلی، اظهار داشت: علاوه بر دانشجویان استان البرز تیم های جهادی گلستان، تهران و لرستان و مشهد در این اردو حضور دارند.

وی افزود: هدف از برگزاری اردو جهادی در کشور عراق در مرحله اول ایجاد روحیه جهادی بین مردم عراق است، تا مردم این کشور ببینند که حتی میتوان با کم ترین امکانات بتوانند بهترین کار ها را ایجاد کرد که اگر همین تقویت روحیه جهادی شکل بگیرد کار مهمی در این عرصه انجام شده است.

نصیری خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این اردو جهادی تبادل فرهنگ ها میان ایران و عراق است که می توان با تبادل فرهنگ ها چه کار هایی را با یکدیگر انجام داد.

مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید باقری البرز با بیان اینکه دانشجویان جهادی امروز مدیران جهادی فردا خواهند بود، خاطر نشان کرد: پرورش مدیر جهادی از خود جهاد گران است که فردا همین جهادگران می توانند مدیر های کشور باشند که با روحیه جهادی می توانند کمک بسزایی به مستضعفین و آینده کشور کنند.

وی به فعالیت دانشجویان البرز در این اردو های اشاره کرد و گفت: دانشجویان البرزی در دو بحث عمرانی و فرهنگی مشغول فعالیت هستند که در بحث عمرانی با همکاری دانشجویان لرستان به رنگ آمیزی و تجهیز 4 مدرسه جهت استقرار زائرین اباعبدالله الحسن (ع) می پردازند.

نصیری در پایان گفت: فعالیت دیگر دانشجویان البرزی آماده سازی موکب ها و حسینیه ها برای خادمین است که تجهیز کرده اند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9978