۱
 
معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد:
لزوم اراده جدی و پایدار در مسئولین کشور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: اراده جدی و پایدار در مسئولین کشور در بدنه مسئولین کشور وجود ندارد و ریشه بسیاری از بی مسئولیتی ها و نا کارآمدی ها مدیران هستند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، نشست مسئولین علم و اقتصاد بسیج دانشجویی دانشگاه های البرز با معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی با حضور دکتر حسین عسکری و معاون علم و اقتصاد بسیج دانشجویی البرز برگزار شد.

محمد فدایی معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی کشور در حاشیه این نشست با بیان اینکه بسیج دانشجویی در راستای مولفه های هویتی خود مجموعه ای است که وظیفه اش به تعبیری حفاظت و پیشبرد انقلاب است، اظهار داشت: این مجموعه در هر برهه ای از زمان باید خود را بروز و به حل مسائل و مشکلات کشور بپردازد.

وی با اشاره به نامگذاری و شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام عمل، افزود: با توجه به وضعیت حاکم در کشور و تاکیدات بر اقتصاد مقاومتی، مقوله کارآمدی نظام و حل مسائل اقتصادی کشور ورود به این مسئله بسیار مهم است.


وی با بر تاکید لزوم اراده جدی و پایدار در مسئولین کشور، گفت:  این مسئله در بدنه مسئولین کشور وجود ندارد و ریشه بسیاری از بی مسئولیتی ها و نا کارآمدی ها مدیران هستند.


فدایی با اشاره به اینکه یکی از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بر پایه مردم محوری بنا شده است، خاطر نشان کرد: تولید داخلی ستون فقرات اقتصادی کشور محسوب می شود و امیدواریم مسئولین در این حوزه بیشتر فعالیت نمایند.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 10283