۰
 
دکتر حسین عسکری:
به همان اندازه که تکفیریان داعش در حضیض بطلان و انحراف هستند، شهدای مدافع حرم در اوج حقانیت و نورانیت هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی در آیین بزرگداشت دانشجوی شهید محمود نریمانی اظهار داشت: به همان اندازه که تکفیریان داعش در حضیض بطلان و انحراف هستند، شهدای مدافع حرم در اوج حقانیت و نورانیت هستند. به همین جهت مقام معظم رهبری، تعبیر اولیای الهی را درباره این شهدای مظلوم و بصیر به کار برده اند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، گروهی از دانشجویان بسیجی استان البرز با حضور در منزل شهید دانشجو محمود نریمانی با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار و گفت و گو کردند.

این دیدار با حضور دکتر حسین عسکری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز، دکتر جلالیان رییس دانشگاه پیام نور استان البرز و دکتر ملکی رییس دانشگاه پیام نور مرکز کرج و گروهی از دانشجویان همراه بود.

دکتر عسکری در این دیدار اظهار داشت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در فضیلت شهدای مدافع حرم، این شهدای عزیز از اولیای الهی روزگار ما به شمار می روند. وی خاطر نشان کرد: توحید موجود در ادیان و مذاهب اگر بخواهد منحرف و یا دست خوش نسخه بدلی شود، شکل های متفاوتی را پیدا می کند. مسئول بسیج دانشجویی استان البرز افزود: در طول تاریخ می بینیم که توحید موجود در آیین زرتشت، دچار ثنویت و توحید مسیحیت نیز دچار تثلیث شد.

وی با بیان اینکه توحید اسلامی، بسیار ناب و متعالی است، افزود: اگر بخواهند با تحریف توحید، نسخه بدلی برای اسلام درست کنند، در اصل آن نسخه، همان الحاد است. به همین جهت در پدیده غیر توحیدی و شیطانی داعش هیچ نشانی از ایمان به خدا و توحید دیده نمی شود و هر چه که هست، الحاد است. به طوری که در آن تکفیری ها به نام خداوند بخشنده و مهربان به انسان ظلم می کنند و اهل قبله را سر می بُرند و زنانشان را به اسارت می بَرند.

دکتر عسکری بیان کرد: این شهدا به این معنای ژرف، آگاه بوده اند که در آخرالزمان هر چیز
تابناکی را که شیطان و پیروانش بخواهند از بین ببرند، نسخه قلابی و بدلی آن را تولید می کنند. نسخه بدلی آیین آسمانی و معنوی اسلام در قالب تفکر سلفی گری داعش بازتولید شده است. این شهدا از بصیرتی برخوردار بودند که این توطئه پیچیده و نسخه بدلی تکفیریان را توانستند از هم تشخیص دهند.

وی در پایان گفت: اگر می خواهیم ببینیم یک فرد، جامعه، مکتب یا اندیشه چقدر حق است باید ببینیم با چه مرتبه ای از باطل درگیر شده و رودررو با آن است. به همان اندازه که تکفیریان داعش در حضیض بطلان و انحراف هستند، شهدای مدافع حرم در اوج حقانیت و نورانیت هستند. به همین جهت مقام معظم رهبری، تعبیر اولیای الهی را درباره این شهدای مظلوم و بصیر به کار برده اند.

گفتنی است شهید محمود نریمانی از دانشجویان مقطع کاردانی رشته فنی شبکه هاي کامپیوتري مرکز علمی کاربردی خانه کارگر استان البرز است که در دهم مرداد 1395 در سوریه به شهادت رسید.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9308