۰
 
تایم لاین محرمی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
مجموعه های مؤمن و انقلابی فعال در فضای مجازی و پیام رسان های مختلف با اجرای طرح های مناسب فرهنگی و بصیرتی اثرگذاری خود را در این عرصه افزایش می دهند که ماه محرم نیز فرصتی را فراهم کرده تا این فعالیت ها بهتر انجام شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، در جهت لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «امروز فضای مجازی به اندازه همه انقلاب اهمیت دارد» و همچنین فرمان مکرر ایشان در خصوص استفاده مناسب و به جا از فضای مجازی و دستور «دشمن را از فضای مجازی برانید و بتارانید» مجموعه های مؤمن و انقلابی فعال در فضای مجازی و پیام رسان های مختلف سعی می کنند در مناسبت های مختلف با اجرای طرح ها و عملیات های مناسب فرهنگی و بصیرتی، اثرگذاری خود را در این عرصه افزایش داده و در برابر هجمه عظیم دشمن در رسانه های مجازی در قالب های آفندی و پدافندی اقدامات مهم و مؤثری را انجام دهند.

ماه محرم که به فرموده امام راحل (ره) یکی از پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی است، فرصتی را فراهم آورد تا این نیروها بتوانند در فضای مجازی به ویژه توئیتر که یکی از اصلی ترین صحنه های درگیری اندیشه های انقلاب و ضد انقلاب است، عملیات هایی را به انجام برسانند.

یکی از مجموعه های سایبری مؤمن و انقلابی در فضای رسانه های مجازی مجموعه جبهه سایبری حیدریون است که در موضوعات مهم فرهنگی و سیاسی انقلاب چه در داخل و چه منطقه و جهان فعال بوده و همواره طرح هایی را با نگاه محتوا محور اجرا می کند.

جبهه سایبری حیدریون از روز اول محرم امسال با انجام عملیاتی برای شناخت بیشتر امام حسین (ع)، اهداف و راه ایشان و همچنین آثار حماسه بزرگ عاشورا را با هشتگ #برای_حسین آغاز کرده و در طول محرم توانسته همواره رتبه اول و دوم ترندهای توئیتر کشور را به دست آورد.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 12223