۰
 
بیانیه شورای هماهنگی روسای دانشگاه های استان البرز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
در متن بیانیه آمده است: شورای هم اندیشی روسای دانشگاه‌های استان البرز ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه از خداوند متعال آمرزش و مغفرت جانباختگان را مسألت دارد.
Share/Save/Bookmark
بیانیه شورای هماهنگی روسای دانشگاه های استان البرز
 
شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان نقطه‌ی عطف دیگری در تاریخ اسلام رقم زد که علاوه بر رسوایی بیش از پیش جهانخواران و در راس همه‌ی آن‌ها دولت تروریستی آمریکا، باعث ایجاد وحدتی کم سابقه در بین ملت‌های مسلمان و غیر مسلمان شده است.

وحدتی که زنده بودن انقلاب اسلامی و پویایی آنرا نوید میدهد. در این بین تشییع میلیونی پیکر پاک فرماندهان جبهه‌ی مقاومت چنان ترسی در دل دشمنان انداخته است که چشم دیدن آنرا ندارند.

پیرو این جریانات حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه تروریست‌های آمریکایی در عین الاسد که مقدمه‌ای جهت آغاز انتقام از خون پاک شهدای مقاومت گردید، ترس دشمنان را مضاعف کرده است.

در این بین حادثه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین با خطای انسانی که منجر به شهادت جمعی از هموطنان و نخبگان کشورمان شد، حقیقتا داغی عظیم بر قلوب همه‌ی مردم ایران نهاده است.حادثه‌ای که انتظار میرود با پیگیری مسئولین موجبات تسلی خاطر بازماندگان این حادثه را فراهم آورد.

شورای هم اندیشی روسای دانشگاه‌های استان البرز ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه از خداوند متعال آمرزش و مغفرت جانباختگان را مسألت دارد.

اما در این بین میتوان گفت: فرمانده شجاع و دلیر نیرو هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که تمام مسئولیت این خطای انسانی دلخراش را بر عهده گرفت، مصداق بارز آیه اشدا علی الکفار و رحماءبینهم است. این فرمانده‌ی دلاور که مدت هاست با ارتقاء توان موشکی لرزه بر اندام استکبار و ایادی اش اندخته، در اوج تواضع خطای نیرو‌های زیر دستش را برعهده میگیرد و از مردم عذرخواهی میکند.

سردار حاجی زاده که طبق آیه‌ی شریفه‌ی 'فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر' در انتظار پیوستن به همرزم شهیدش سپهبد سلیمانی است، مرز‌های خدمت رسانی و پاسخگویی به مردم را جابجا کرد.

این شورا از همه‌ی مسئولین کشور انتظار دارد که در حیطه‌ی وظایف خود پاسخگوی افکار عمومی باشند و اگر در موارد مختلفی من جمله توزیع غیر عقلانی ارز ۴۲۰۰ تومانی یا گرانی بنزین دچار بی تدبیری شدند و زیان جدی به کشور وارد کردند، در انظار عمومی حاضر شده و از مردم عذرخواهی نمایند.

اما پس از صورت گرفتن خطای انسانی در پدآفند، عده‌ای اندک با ایجاد تجمعاتی هرچند کوچک و سردادن شعار‌های ساختار شکنانه باز هم کورسوی امیدی برای رییس جمهور تروریست آمریکا شکافتند تا بتواند کمی از فشار افکار عمومی مردم جهان جهت ترور شهید سلیمانی رهایی یابد و این وطن فروشان را مردم انقلابی ایران خطاب کند .

همچنین در تجمعات غیر قانونی شکل گرفته در دانشگاه امیرکبیر، سفیر دولت خبیث انگلستان نیز با حضور در جمع آشوبگران دست به سازماندهی و هدایت افراد میکند و با صرف نظر از عرف رایج دیپلماتیک اهداف شیطانی آن دولت منفور را پی میگیرد که پس از دستگیری توسط نیرو‌های امنیتی، دقایقی بعد آزاد میشود.

شورای هم اندیشی روسای دانشگاه‌های استان البرز ضمن محکوم نمودن تجمعات غیر قانونی عده‌ای معدود در تخریب چهره‌ی نظام اسلامی از مسئولین مربوطه انتظار دارد هرچه زودتر سفیر دولت روباه صفت انگلیس را از کشور اخراج کند تا درس عبرتی برای همه‌ی دولت‌هایی شود که سعی میکنند با خباثت فراوان در امور داخلی کشور عزیزمان دخالت کنند.
کد مطلب: 12467