۰
 
رشد برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: با انجام حمایت‌هایی که از دست‌اندرکاران برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی می‌شود، نسبت به سال قبل رشد بیشتری در این زمینه داشتیم.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درباره لزوم برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها اظهار کرد:باید تمام تلاش خودمان را برای ورود دانشجویان در برگزاری کرسی‌‌های آزاداندیشی داشته باشیم و در حوزه کاری که برای این معاونت تعریف شده تشویق دانشجویان و اساتید به برگزاری کرسی‌ها وجود دارد.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی یک فعالیت داوطلبانه است که از ناحیه دانشجویان انجام می‌شود اما ما به تشکل‌ها و مجموعه‌ها تاکید کردیم که باید کرسی‌های آزاداندیشی بیشتر از قبل برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: با توجه به نقش کرسی‌های آزاداندیشی در مطالبات دانشجویان به دانشگاه‌ها گفته شده که در کنار همه برنامه‌های فرهنگی برگزاری کرسی‌های ازاداندیشی را نیز مدنظر قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حمایت‌هایی از دست‌اندرکاران برگزاری این کرسی‌ها نیز می‌شود و حمایت مالی برای برگزارکنندگان وجود دارد،‌البته نسبت به سال قبل رشد بیشتری در این زمینه داشتیم.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11512