۴
 
فشار سنگین افراطیون اصلاح طلب بر استانداری و فرمانداری البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۹
خبرهای رسیده به اسنا حاکی از فشار سنگین این اقلیت افراطی به فرمانداری و استانداری می باشد و در این جریان رسما اعلام کرده اند که به تلافی لغو سخنرانی علی مطهری باید این همایش مردمی نیز لغو شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛ همزمان با برگزاری همایش مردمی – دانشجویی "به غرب باج نمی دهیم" و هماهنگی خوب دست اندرکاران برگزاری همایش با مسئولین شهری، گروه های قلیل افراطی اصلاح طلب در استان البرز شروع کردند به شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی درباره ی این مراسم مردمی.

به گزارش اسنا؛ در این راستا دو سایت معلوم الحال وابسته به جریان های افراطی و تندرو که بارها حمایت خویش را از فتنه گران ابراز داشته اند اقدام به درج اخبار و ارسال پیامک های گروهی عجیبی در مورد همایش "به غرب باج نمی دهیم" کرده اند.

قابل ذکر است که این افراد از هیچ گونه سیاسی کاری و دروغ بستن در مورد همایش فروگذار نکرده اند. در مدت این دو روز این سایت ها ابتدا تلاش کردند که مراسم را بدون مجوز جلوه دهند و مردم را رو به روی مسئولین استان قرار دهند، پس از آن تلاش کردند این مراسم را وابسته به طیف سیاسی خاصی جلوه دهند در این راستا یکی از این سایت ها نوشت:

((در کرج اما از چند روز پیش با ارسال پیامک های گسترده ای تیم برگزار کننده” همایش مردمی به غرب باج نمی دهیم” از همه مردم دعوت به عمل آورده و در تلاش بوده تا جمعیت این همایش که بیشتر به میتینگ انتخاباتی برای جبهه پایداری های شباهت دارد را افزایش دهد .))

این سایت ها حتی پا را از این نیز فراتر نهادند و گفتند که مردم که برگزار کننده این مراسم اند عضو جریان انحرافی اند. همچنین این سایت ها به بذرپاش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز توهین کردند و وی را عضو جریان انحرافی عنوان کردند. دراین باره نیز نوشته اند:

((مهرداد بذر پاش که رشد مدیریتی اش به صورت بادکنکی و غیر طبیعی رخ داد همواره یکی از نزدیکان مهره اصلی جریان انحرافی یعنی اسفندیار رحیم مشایی به شمار میرود که هنوز از این جریان و از شخص مشایی اعلام برائت نکرده است.
وی که دز دولت احمدی نژاد به صورت غیر عادی و تعجب آور و بی سابقه در عرصه مدیریت کلان کشور رشد کرد در مورد برنامه ها و اختلاس ها ، تخلفات و قانون شکنس هایی که در دولت احمدی نژاد رخ داد هنوز اعلام نظر نکرده است در این شرایط عده ای به دنبال برگزاری همایشی غیر قانونی به هر قیمت و با هر شرایط ممکن هستند آنهم برای سخنرانی کسی که یکی از یاران نزدیک جریان انحرافی است و هنوز اعلام برایت نکرده است.))

همزمان با این جریان سازی رسانه ای نیز خبرهای رسیده به اسنا حاکی از فشار سنگین این اقلیت افراطی به فرمانداری و استانداری می باشد و در این جریان رسما اعلام کرده اند که به تلافی لغو سخنرانی علی مطهری باید این همایش مردمی نیز لغو شود.

لازم به ذکر است تکیه اصلی این گروه افراطی بر مصاحبه ی چند روز پیش عسگری معاون امنیتی - انتظامی فرمانداری کرج که در آن مردم و دست اندر کاران این همایش را تهدید به برخورد نظامی کرده بود می باشد.
کد مطلب: 6787