۰
 
تحقق حماسه سیاسی در گرو مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۰
فردیس،کرج-رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت:تحقق حماسه سیاسی در گرو مشارکت آگاهانه و همه جانبه مردم در انتخابات است.
Share/Save/Bookmark
 
 ˈداود وحیدی ˈ روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی فردیس کرج افزود:انتخابات پیش رو اوج حماسه سیاسی ملت ایران است که آزمون این حماسه بزرگ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۴ خردادماه رقم خواهد خورد.

وی اظهار کرد: انتخابات به عنوان یک حماسه سیاسی بزرگ باید به شکلی برگزار شود که همچون گذشته در تاریخ کشور و اذهان عمومی به ثبت برسد.

وی اضافه کرد: تمام دستگاهها و مراکز تاثیرگذار از جمله مدارس،مساجد، پایگاههای بسیج مقدمات کار را برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات فعالتر شوند.

وحیدی در بخش دیگر سخنان خود به ترویج فرهنگ مهدویت در منطقه فردیس اشاره کرد و گفت: دفتر نمایندگی بنیاد مهدویت سال گذشته در اداره ارشاد فردیس تاسیس شد این امر مهم نیازمند پشتیبانی و حمایت مالی مسئولان را می طلبد.

توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت راهکار مقابله با جنگ نرم است و مسئولین موظف به بکارگیری تمام امکانات در این راستا هستند.

وی افزود: آشنا کردن نسل جوان با آرمان ها، ارزش ها و باور های بنیادین فرهنگ والای مهدوی زمینه ساز استقرار و برپایی حکومت سراسر عدل منجی موعود است.

وی ادامه داد: باید فرزندانمان را از نظر معنوی و فرهنگی دوستدار و تشنه سیره و منش زندگی حضرت فاطمه (س) و فرهنگ مهدوی تربیت کنیم.

رییس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت ساروز شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: نقش معلمان در تعلیم و تربیت صحیح نوجوانان و جوانان مهم است زیرا آنها در حساس ترین دوران زندگی، عهده دار تربیت این قشر می شوند.

وحیدی افزود: روز معلم روز تجلیل از نمادهای صبر و اسطوره های انسانیت است ، معلمان با کلام نافذ خود انسانهای شایسته را تربیت می کنند و راه و رسم انسانیت را به آنان می آموزند.
کد مطلب: 1566