۰
 
معاون وزیر صنعت مطرح کرد:
370 واحد صنعتی در استان از تسهیلات بانکی بهره مند شده اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
معاون وزیر صنعت در مراسم افتتاح واحد صنعتی تولید لوله پلی اتیلن گفت: تاکنون 370 واحد صنعتی در استان از تسهیلات بانکی بهره مند شده اند که رقم آن حدود 16 هزار میلیارد تومان محاسبه شده است که این رکند ادامه خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، فیاض در مراسم افتتاح واحد صنعتی تولید لوله پلی اتیلن که بعد از ظهر یکشنبه در شهرک بهارستان انجام شد، اظهار کرد: این واحد از واحدهای نمونه کشور محسوب می شود که با اشتغال اولیه 25 نفر و سرمایه گذاری 170 میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی محصول این شرکت را دستاورد جوانان و مهندسان ایرانی عنوان کرد و افزود: لوله های تولید شده توسط این واحد صنعتی در طرح های عمرانی، فاضلاب و شهری مورد استفاده قرار می گیرد که قطر آن ها به 5 متر نیز می رسد.

معاون وزیر صنعت این صنعت را در کشور جدید عنوان کرد و گفت: امید است فاز توسعه این واحد تولیدی تا یکسال آینده با تکنولوژی و ابداعات جدید راه اندازی شود.

وی با اشاره به اینکه مشکلات واحدهای صنعتی در ستاد تسهیل پیگیری و رفع می شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا یکی از واحدهای تولید آرد کشور تا 3 ماه آینده و در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

فیاض گفت: طرح رونق تولید نیز به طور جدی درحال پیگیری بوده و تمامی بخش ها از جمله بانک ها مشارکت خوبی برای اجرای آن انجام می دهند.

وی جایگاه البرز را در حوزه صنعت نسبتا مناسب ارزیابی کرد و افزود: انتظار می رود البرز در این بخش موفق تر عمل کند و به عنوان استانی در جوار پایتخت کارنامه مناسب تری داشته و جزء 10 استان برتر کشور در حوزه صنعت باشد.

معاون وزیر صنعت تاکید کرد: تا کنون 370 واحد صنعتی در استان از تسهیلات بانکی بهره مند شده اند که رقم آن حدود 16 هزار میلیارد تومان محاسبه شده است که این رکند ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه وزارت صنعت و معدن خروجی ارائه این تسهیلات برای واحدهای تولیدی را مورد بررسی قرار می دهد، گفت: گروه نظارتی سازمان صنعت و معدن البرز 10 روز است که کار خود را آغاز کرده و تمامی واحدها را مورد بازرسی قرار می دهند تا در صورت وجود مشکل، رفع شد.

فیاض با بیان اینکه این نظارت ها کمک می کند که تسهیلات ارائه شده به درستی هزینه شود، افزود: تا پایان سال 10 هزار واحد صنعتی در سطوح متوسط و کوچک به چرخه تولید بازخواهند گشت و رونق برای بازار ایجاد می شود.


انتهای پیام/
کد مطلب: 9829