۰
 
استاندار البرز
تولیدکنندگان بار سنگین مسئولیت تولید را به دوش کشیده اند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
استاندار البرز گفت: تولیدکنندگان بار سنگین مسئولیت تولید را به دوش کشیده اند و حتی در شرایط سخت نیز به کار خود ادامه می دهند از این رو مورد حمایت دولت نیز قرار می گیرند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، سید حمید طهایی ظهر پنجشنبه در بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک  صنعتی اشتهارد با اشاره به اینکه واحدهایی موفقی در این شهرک فعال هستند، اظهار داشت: جای خرسندی دارد که برخی از واحدهای بزرگ کشور در این شهرستان مستقر هستند و برای البرزی ها اشتغال ایجاد کرده اند.

وی با اشاره به ایجاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، افزود: این ستاد تاکنون عملکرد قابل توجهی در البرز داشته و برخی جلسات در محل کارخانه ها و با نظارت حضوری در واحدها تشکیل می شود.

طهایی گفت: این ستاد تاکنون 740 مصوبه داشته و 510 مورد در ارتباط با حل معضلات پیش روی واحدهای تولیدی بود که تاکنون 70 درصد کل این مصوبات اجرایی و عملی شده است.

وی افزود: امسال بر اساس شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نیز در استان تشکیل شده که هر هفته عملکرد دستگاه های اجرایی استان با توجه به برنامه های ابلاغی از سوی وزارت کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

استاندار البرز خاطر نشان کرد: تولیدکنندگان بار سنگین مسئولیت تولید را به دوش کشیده اند و حتی در شرایط سخت نیز به کار خود ادامه می دهند از این رو مورد حمایت دولت نیز قرار می گیرند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10387