۰
 
زمینه فعالیت جوانان متخصص و متعهد فراهم شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۷
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیران راه را برای فعالیت جوانان متخصص و متعهد باز کنند تا با ایده های آنان شاهد توسعه شهر باشیم.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، سارا دشتگرد، رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به تخصص گرایی در کمیسیون‌های شورای شهر کرج اظهار کرد: اعضای تمام کمیسیون‌های شورا بر مبنای تخصص انتخاب شده اند و افزایش تعداد کمیسیون‌ ها از پنج به 9 مورد گواه این ادعا است؛ هیچ کمیسیونی در عملکرد خود بدون اشکال نیست اما با پیگیری‌ ها و مشارکت جمعی خروجی آن ها هر روز بیشتر می‌ شود.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر لزوم تخصص گرایی در بدنه شهرداری کرج اذعان کرد: اعضای شورای شهر کرج اصراری بر جابجایی افراد در صندلی های مدیریتی ندارند اما انتظار می رود اگر مدیری در حوزه فعالیت خود از تخصص کافی برخوردار نیست در راستای افزایش توانمندی های خود تلاش کند؛ مدیران راه را برای فعالیت جوانان متخصص و متعهد باز کنند تا با ایده های آنان شاهد توسعه شهر باشیم.

وی از دریافت 450 عنوان اولویت پژوهشی از سازمان ها و معاونت های شهرداری، کمیسیون های شورای شهر و دانشگاه های استان از ابتدای شورای پنجم شهر کرج تاکنون خبر داد و گفت: برخی از این اولویت های پژوهشی که مختص کرج نبود از فرآیند بررسی حذف و درنهایت 50 مورد انتخاب شد.

دشتگرد بیان کرد: برخی طرح‌ های پژوهشی که دارای ساختار علمی منسجم بودند و طبق بررسی‌ها به نتیجه مطلوبی می رسیدند در شورای پروهشی مطرح شد و در نهایت سه مورد از آن ها به مرحله عقد قرارداد رسید که یکی از آن ها در حوزه زنان سرپرست خانوار و دو مورد دیگر در حوزه محیط زیست است.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11520