۰
 
در تجمع دفاع از حریم حجاب و عفاف مطرح شد:
چادر میراث مادری شیعیان است/ دشمن در مبارزه فرهنگی هم ناکام خواهد ماند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
صبح امروز به مناسبت هفته عفاف و حجاب ،اجتماع بزرگ میراث ایرانی گرایش جهانی در بلوار جمهوری کرج برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، صبح امروز به مناسبت هفته عفاف و حجاب ،اجتماع بزرگ میراث ایرانی گرایش جهانی در بلوار جمهوری کرج برگزار شد.

بانوان حاضر دراین اجتماع با حجاب خود و با گفتن شعارهایی همچون من چادر را وست دارم و حجاب تاج بندگی من است به همگان نشان دادند که حجاب نه تنها برای زن محدودیت نیست بلکه نشان از شخصیت و آزادی او دارد.

امروز دختران محجبه حاضر درین اجتماع پارچه سفید و طویلی را با امضاها و اعتراضات و دلنوسشته های خودآذین کردند
و تمایل داشتند فریاد مطالبه گری آن ها در قالب این طومار به گوش مسؤولین برسد.
بانوان محجبه با سردادن شعارهایی خواستار ترویج فریضه دینی و اسلامی عفاف و حجاب و همچنین برخورد با کسانی شدند که با عدم رعایت حجاب، موجب هنجارشکنی شده و به آسیب های اجتماعی دامن می زنند.

انتقاد از قیمت های سنگین چادر

به گفته دختر محجبه ای قیمت لباس‌های حجاب بسیار گران است و هر کسی نمی‌تواند از عهده خرید آن برآید در حالیکه لباس‌های نامناسب مانند ساپورت و مانتو جلو باز را می‌‌توان در هر ارزانسرایی پیدا کرد.

او می‌گوید: وقتی یک چادر معمول 400 هزار تومان قیمت دارد قطعاً یک دختر به سمت خرید مانتوهای متنوع با قیمت 60 هزار تومان خواهد رفت.
او ادامه می‌دهد: من چادرم را دوست دارم، چراکه سنگینی نجابتش، کمر دشمنان را و حصار امن و ایمنش را خم کرده و نقشه‌های بدخواهان و هرزه‌دلان را نقش بر آب کرده است.

به گفته این دختر محجبه ، چادر سلاح زنان در جنگ نرم با دشمن است که خاکریزهای آنان را ماهرانه فتح می‌کند که بدون این سلاح قافیه جنگ از همان ابتدا فرو می‌نشیند.

به راستی چادر میراث مادری شیعیان است؛ پارچه سیاهی که تنها کوردلان روزگار تاب دیدنش را ندارند و تو ای بانو در جنگ نرم امروز، پررنگ‌ترین و پیش رفته‌ترین سلاح همین چادری است که بر سر داری پس محکم نگاهش دار و با کوردلان زمانه، ستیز کن که امتداد سرخی خون شهدا سیاهی چادر تو است.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11809