نظر
۲
۴
 
طبقه بندی و تحلیل هرم قدرت(فراماسونری)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
در کتاب مقدس یهودیان گفته شده است که:تمامی مردم دنیا به جز یهودیان حیوان هستند.خوب این یعنی این که انان قادر هستند بر ما حمکفرمایی کنند و به ما دستور بدهند.!!!

در راس این هرم شاه جهان یعنی ملکه الیزابت

در غرب _هرم هالیوود

در شرق این هرم_ بولیوود


در قسمت سربازان پیاده نظام یهودیانی وجود دارد که انان سعی میکنند همه ادیان را ببرند و فقط دین و مذهب خود را در دنیا پایه گذاری کنند پس ما باید در عید فطر تمام ادیان را دور هم جمع کنیم و به اتحاد دعوت کنیم.در تمام شبکه های ماهواره ای مثل جم فارسی ۱ و... میتوان دید که همگی در مورد خیانت _جنگ ستیزی_تهمت و روابط نا مشروع است و همگی در پی رواج این کار ها هستند.

سلطه بر جمعیت جهان

شعار: انان : فرزند کم تر_ زندگی بهتر

انان سعی میکنند که طلاق_از بین بردن نسل ها_کاهش ازدواج_بیماری های واگیر دار و روابط نا مشروع از طریق رسانه ها و مطبوعات و یا با هر چیز دیگری به خوردمان بدهند و در این ن کته توجه داشته باشین که اکثر این چیز ها در خانه خودمان است این یعنی این که ان ها از خودمان به خودمان ضربه میزنند.

سلطه بر منابع جهان

انان سعی میکنند با استعمار گرایی و گرفتن منابع و معادن و کشور های دیگر زیر سلطه خود ِ خود را از هر نظر غنی سازی کنند و بدانید که هر جا منبع غنی باشد انان ان جا هستند و ان جا را زیر نظر سلطه خود گرفته اند.

سلطه بر دارایی جهان

تمامی منابع و معادن های دنیا زیر نظر و سلطه یهودیان هستند یعنی اگر ما در در جایی سرمایه گذاری کنیم پولمان را به یهودیان سپرده ایم.

انان بر اکثر دارایی های مردم و دنیا سلطه دارند

اتاق های فکر

در این قسمت ازهرم خاندان های ثروتمند و قدرتمند جمع شدند تا فکری باندیشند تا چگونه دنیا حکمفرمایی کنند و به اهداف شوم خود در عرصه سیاسی و اقتصادی و حتی هنری و ورزشی دست پیدا کنند البته فراماسون های ما در این اتاق و این پله از هرم هستند.

خاندان های قدرتمند تابع

تعداد خاندان ها در این هرم هم زیاد است و هم همیشه در تغییر است ویژگی این خاندان بسیارثروتمند و بسیار قدرتمند از نظر سیاسی و اقتصادی هستند

انجمن سیصد خاندان

این سیصد خاندان (کمیته سیصد) زیر نظر سیزده تاجدار هستند و انان ان قدر قدرتمند و ثروتمند هستند که اصلا نمی توان در باره ان فکر و حرف زد . این سیصد خاندان اکثرا یهودی هستند و اسم های انان را شاید اصلا نشنیده ایم.

شورای سیزده تاجدار

این شورا بر انجمن سیصد خاندان نظارت میکنند و هم چنین کل دنیا. این خاندان ها عبارتند از: خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.

ولی به این نکته باید توجه داشت که افراد و سربازان حضرت مهدی(عج) در روز رستاخیز ۳۱۳ نفر است و انجمن سیصد خاندان و شورای سیزده تاجدار روی هم ۳۱۳ نفر می شود و این یعنی این که ۳۱۳ یار امام مهدی(عج) در برابر یاران شیطان.

شاه جهان(ملکه الیزابت)
یک نفر شاه جهان است و اکثر مردم دنیا نمیداند که ان شخص کیست.البته پژوهش گران غربی بر این باورند که ان شخص ملکه الیزابت است شاید برای این است که حکومت بریتانیا سلطنتی است.

در فیلم ۲۰۱۲ که درباره پایان دنیا است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه ۲ سگ خود. کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد.

در فیلم ۲۰۱۲ کشتی امریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.

لوسیفر(شیطان)

این یک چشم که در راس هرم وجود دارد چشم دجال یا ابلیس است.روزی حضرت سلیمان(ع) با سنگ به چشم سمت چپ ابلیس زد و او چشم چپش کور شد.

(زمانی که ابلیس رانده شد او قسم خورد که نمیذارد که کسی به بهشت دست پیدا کند به جز بندگان صالح و نیکوکار خداوند...)این نشانه ها را میتوان در فیلم مرد عنکبوتی نیز دید...

در کتاب یک پطروس(یکی از حواریون حضرت مسیح(ع)) گفته شده است: که شیطان همانند شیری غران است که دنبال کسی است تا او را ببلعددجال

او ۴۰ روز بر زمین زندگی می کند

۱ روز=یک سال

۱ روز=یک ماه

۱ روز=یک هفته

و بقیه روز ها مانند روز های عادی انسان.

او یک روز=یک سال خود را در بریتانیا گذرانده

او یک روز = یک ماه خود را در امریکا میگذراند

او یک روز=یک هفته خود را در خانه خود یعنی بیت المقدس خواهد گذراند

او الان اگر از امریکا برود قدرت هم میرود و به جای ان اسراییل محل حکفرمایی او میشود.

کنترل ذهن

کنترل ذهن سه اصل دارد

۱=ذهن

۲=بدن

۳=روح

بهترین و کارامد ترین راه برای کنترل جهان و در دست گرفتن ان کنترل ذهن است.

انان با خودتان و چیز هایی که در خانه هایتان است مثل تلویزیون_رادیو_رسانه ها_ماهواره ها مغز شما را شست و شو میدهند و عقاید خود را به خورد شما میخورانند.

شما هر چیزی که میشنوید و میگویید و میبینید و... را کنترل میکنند.

) فرهنگKaty Perry)شما اگر توجهی به اهنگ منتخب سال۲۰۰۸ توجه کنید میتوانید ببینید که بسیار واضح است که خواننده همجنس گرایی را در جامعه در حال رواج دادن است.و در حال شست و شو مغزی می باشد.

(پایان)

سید مجتبی موالی زاده
کد مطلب: 1961


 
 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۰۹ ۱۷:۱۴:۱۳
انشاالله با تداوم این مبحث بتوانی خدمتی به جهان اسلام و تشیع داشته باشی... (117)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۳:۴۶:۳۷
بسیار عالی بود... (172)