۰
 
نباید بگذاریم شهریه دانشگاه ها بجای ارتقای کیفیت منبع درآمد بعضی ها باشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج گفت: نباید بگذاریم پول هایی که دانشجویان با زحمت فراوان به دست می آورند و بعنوان شهریه به دانشگاه پرداخت می کنند به جای ارتقای کیفیت آموزشی جای دیگر صرف شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، علی مجیدی در خصوص تغییرات مدیریتی اخیر دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد متاسفانه دست یک عده ی خاصی از افراد بود که این افراد خود را صاحب آن می دانستند در حالی که این دانشگاه برای عموم مردم است و باید به معنای واقعی کلمه آزاد گردد.

این فعال دانشجویی با اشاره به مشکلات دانشجویان در تامین شهریه افزود: یکی از مهمترین منابع مالی برای اداره دانشگاه آزاد همین شهریه هایی است که دانشجویان این دانشگاه پرداخت می کنند که بسیاری از دانشجویان در پرداخت آن با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند.

وی با بیان اینکه حتی برخی از دانشجویان با کار کردن در شیفت شب می توانند شهریه دانشگاه آزاد خود را پرداخت کنند اظهار کرد: پس نباید بگذاریم این پول هایی که دانشجویان با زحمت فراوان به دست می آورند و بعنوان شهریه به دانشگاه پرداخت می کنند به جای اینکه در راستای ارتقای کیفیت آموزشی مصرف شود منبع در آمدی برای بعضی ها و برخی افراد بی کفایت باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج خاطر نشان کرد: با حمایت از اقدامات شایسته و بجای آقای دکتر ولایتی امیدوارم ایشان با همین روحیه انقلابی دانشگاه آزاد را به طور کامل از دست افراد بی کفایت آزاد کند.

مجیدی افزود: همچنین از قوه ی محترم قضائیه تقاضامندیم که برخوردی قاطع و سریع با مفسدان اقتصادی در دانشگاه آزاد داشته باشند .

انتهای پیام
کد مطلب: 11141