نظر
۱
۲
 
فعال دانشجویی استان البرز در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه؛
در دولت تدبیر و امید چیزی جز بی تدبیری و نا امیدی ندیدیم /تعدادی از عناصر و حامیان فتنه در پست ها و مسئولیتهای کشوری هستند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۶
نماینده بسیج دانشجویی البرز در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه گفت: متاسفانه امروز و پس از گذشت چند سال از حماسه غرور آفرین نهم دیماه و در دولت تدبیر و امید که چیزی جز بی تدبیری و نا امیدی از آن ندیدیم شاهد بکارگیری تعدادی از عناصر و حامیان فتنه و فتنه گران در پست ها و مسئولیتهای کشوری هستیم .
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمود یوسفی نماینده بسیج دانشجویی البرز در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته بخش آسارا با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری ظلم ستیز و استکبار ستیز همواره مورد هجوم ظالمان و مستکبران زیاده خواه بوده است، اظهار داشت: با عنایات خفیه و جلیله الهی و با استعانت از فرهنگ ایستادگی و ایثار و مقاومت که ریشه در فرهنگ عاشورا و هیهات من الذله ابی عبداله دارد مانند کوه استوار مانده و از این تهاجمات سربلند و پیروز بیرون آمده است.

وی افزود: اما بعد از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی که خاری در چشم کشورهای مزدور غربی و اروپایی بود جبهه ظلم و استکبار از پا ننشسته و با شروع جنگ تحمیلی علیه ایران کشورمان را 8 سال درگیر نبردی ناعادلانه و نابرابر نمود.

یوسفی با بیان اینکه ملت سرافراز ما در اولین امتحان خود پس از انقلاب اسلامی سربلند شدند، گفت:  اما جبهه باطل دست از توطئه و دسیسه برنداشته و در چند سال بعد فتنه ای دیگر را سازماندهی می کند . آری فتنه ، فتنه ی آقای منتظری است . کار به جایی می رسد که حضرت امام می فرمایند خدا مرگ من خمینی را برساند تا از دست تو منتظری راحت شوم.

وی بیان کرد:  جمهوری اسلامی که بیست سال از عمر خود را پشت سر گذاشته بود حالا باید آماده ففتنه ی دیگری شود و آن فتنه ی کوی دانشگاه است که کشور را در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی وارد بحران جدیدی می کند.

یوسفی ادامه داد: این فتنه هم با عنایات خداوند متعال خنثی می شود و اما دقیقاٌ یک دهه بعد فتنه ای اتفاق می افتد که به بیان خود غربی ها اگر در هر کشور دیگری اتفاق می افتاد در کمتر از یک هفته منجر به براندازی و تغییر حاکمیت می شد.

نماینده بسیج دانشجویی البرز اظهار کرد: در فتنه 88 برخی ها به خیال خام خود در صدد بودند تا ضربه نهایی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد نمایند و با تحلیل های نادرست خود گمان می کردند می توانند مردم را از نظام اسلامی جدا کنند اما حرکت عظیم مردمی در نهم دیماه چهره واقعی مردم را نشان داد.

وی گفت: وقایعی که در عاشورای 88 اتفاق افتاد اثبات کرد کسانی که ادعای نقد جمهوری اسلامی را داشتند و با لباس اصلاحات داعیه دار پیشرفت کشور با تفکر غربی بودند در واقع با اسلام محمدی سر ستیز داشته و هدفشان حذف اصل ولایت فقیه است.

یوسفی خاطر نشان کرد: نهم دیماه شاخصی است که گفتمان اسلام انقلابی با اقتدار توصیف ناشدنی غلبه مشروعیت و حقانیت خود و بطلان مکاتب مادی مدرن دنیای ستم و استکبار را به اثبات رسانید و دعاوی دروغین لیبرال سرمایه داری غرب به رهبری آمریکا و نقشه های ویرانگر آن را که هویت و تمامیت و آزادی و استقلال یک ملت اصیل و متمدن را نشانه گرفته بود باطل گردانیده و این فتنه عظیم را نقش بر آب کرد.

وی ادامه داد: اما به تعبیر مقام معظم رهبری اگرچه فتنه 88 صدمات و خسارات فراوانی برای جمهوری اسلامی به همراه داشت اما برکات قابل توجهی هم از خود بر جای گذاشت.

نماینده بسیج دانشجویی البرز عنوان کرد: یاًس و نا امیدی دشمن از جدایی مردم از جمهوری اسلامی – ایجاد اتحاد و یکپارچگی بین مردم ، مشخص شدن چهره برخی از مدعیان نظام و انقلاب ، اثبات بی بصیرتی برخی از خواص و مهمتر از اینها بیمه شدن انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان زیاده خواه از برکات فتنه 88 بود.

یوسفی خاطر نشان کرد: اما این جملات آخر خطاب به مسئولین محترم کشور است. متاسفانه امروز و پس از گذشت چند سال از حماسه غرور آفرین نهم دیماه و در دولت تدبیر و امید که چیزی جز بی تدبیری و نا امیدی از آن ندیدیم شاهد بکارگیری تعدادی از عناصر و حامیان فتنه و فتنه گران در پست ها و مسئولیتهای کشوری هستیم .

وی ادامه داد: در مرحله اول شما را نصیحت می کنیم که از بصیرت و آگاهی مردم انقلابی درس بگیرید و خود را به آغوش همیشه باز انقلاب و رهبری برگردانید. تجربه نافرجام برجام و شکست دیپلماسی آن به همه روشن اندیشان اثبات نمود که دل بستن به کدخدا و لبخند زدن به دشمن چه سرنوشتی دارد.

یوسفی گفت: کسانی که این روزها با دشمنان هم زبان شده اند و خواستار رفع حصر عاملان فتنه هستند خوب بدانند مردم انقلابی تا آخرین قطره خون خود پای آرمانهای امام و شهدا ایستاده اند و تا روزی که سران فتنه از مردم عذرخواهی نکرده و اعلام برائت ننموده اند اجازه هیچگونه عرض اندامی را به آنها نخواهند داد.

نماینده بسیج دانشجویی البرز در پایان گفت: در نهایت به عنوان نماینده قشر عظیم دانشجویان به دولت محترم می گوییم که به جای دلخوش کردن به کدخدا به خدا دل ببندید و به جای سیاه نمایی و متهم سازی به فکر حل مشکلات اقتصادی ، تورم ، آسیب های اجتماعی ، بیکاری جوانان ، رکود و مواردی از این قبیل باشید که شاید به فضل الهی عاقبت بخیر شدید.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10430


 
 
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۸:۱۸:۰۸
دمت گرم (1197)