۰
 
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد:
تشکل‌های یکبار مصرف اجازه فعالیت در دانشگاه آزاد ندارند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: تشکل‌های یکبار مصرف در محیط این دانشگاه وجود دارد و در فضای آینده دانشگاه اجازه نمی‌دهیم این نوع تشکل‌ها فعالیت کنند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری گفت: در دانشگاه آزاد تشکل های یکبار مصرف وجود دارد و شاید تعداد آنها کم باشد؛ اما در فضای آینده اجازه نمی دهیم که این نوع تشکل ها فعالیت کنند.

 

وی افزود: تعریف تشکل های دانشجویی به معنای جریانات خودجوش دانشجویی است که به دلیل احساس مسئولیت به فضا وارد می شوند و برای رشد و پیشرفت فضای فکری و فرهنگی دانشگاه برنامه ریزی می کنند.

 

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد تصریح کرد: تشکل هایی که هدف پیشرفت فضای فکری و فرهنگی دانشگاه را داشته باشند و اینگونه برنامه ریزی کنند مورد حمایت همه جانبه مسئولان دانشگاه آزاد هستند.

 

کلانتری تاکید کرد: یکی از برنامه های آینده معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد حمایت و شناسایی این نوع تشکل ها است.

 

وی گفت: برخی تشکل های دانشجویی نیز به عنوان تشکل های یکبار مصرف بشمار می روند که این نوع تشکل ها به دلیل منافع توسط یک قدرت و باندهایی ایجاد می شوند.

 

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد تاکید کرد: تشکل های یکبار مصرف تابلو می زنند، سرو صدا راه می اندازند؛ اما هیچ وقت واقعیت ندارند؛ بنابراین به طور قطع این نوع تشکل ها باید از فضای دانشگاه جمع و جور شوند و نتوانند عرصه مقدس دانشگاه را محل بازی های سیاسی خود کنند.

کد مطلب: 11240