۰
 
با موضوع آسیب های اجتماعی؛
جشنواره فیلم کوتاه " نگاه " برگزار می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶
معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز از برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه " نگاه " در استان خبر داد.
Share/Save/Bookmark
جشنواره فیلم کوتاه " نگاه " برگزار می شود
 
به گزارش اسنا معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز از برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه " نگاه " در استان خبر داد.
سارا بهراد معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در خصوص فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه نگاه» گفت: با توجه به تاثیر گذاری و ضریب بالای نفوذ فرهنگی جشنواره‌ها در جوامع امروزی و علی‌الخصوص در بین اقشار نوجوان و جوان و نیاز مبرم به ارتقای سطح دانش فنی و هنری در حوزه فیلم کوتاه و همچنین تولید آثار فاخر و ارزشمند برگزار می‌شود...

وی در ادامه به اهداف برگزاری جشنواره اشاره کرد و گفت: ایجاد فضایی مناسب برای ارتقاء سطح هنری و فنی فیلم‌سازان، برقراری ارتباط بین هنرمندان استانی در ایجاد تعامل و تبادل هنری و فنی و شناخت هنرمندان فعال و برتر استان البرز را مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره دانست.

بهراد افزود: جشنواره با موضوعات آسیب‌ها و معضلات اجتماعی، ‌ترافیک، ‌طلاق، ‌تکدی گری، ‌اعتیاد، ‌فرهنگ شهری و... در بخش صامت (‌تیزر، ‌آنونس و نماهنگ) و بخش نگاه آزاد در قالب (‌مستند، ‌داستانی و پویانمایی) برگزار می‌شود.

وی حداکثر زمان آثار را 10 دقیقه دانست و عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب ‌DVD به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان شهید مطهری نبش شاهد ٢ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ارسال نمایند.

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار 5 تیرماه است و جشنواره 12 تا 14 تیرماه در کرج برگزار می‌شود.

فیلم‌سازان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳- ٣٢٥٦٣١٥٠ ‌داخلی ١٧٣ ‌تماس حاصل نمایند.
کد مطلب: 11394