۰
 
اجرای طرح زوج و فرد در کرج از پنجم اسفندماه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: طرح زوج و فرد از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج به صورت هوشمند از تاریخ ۵ لغایت ۲۹ اسفند ماه سال جاری اجرایی می شود.
Share/Save/Bookmark
اجرای طرح زوج و فرد در کرج از پنجم اسفندماه
 
به نقل از فارس ،محمدرضا احمدی نژاد، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به جلسه اخیر شورای ترافیک استان البرز و مصوبه اجرای محدودیت های ترافیکی طرح زوج و فرد در کلانشهر کرج گفت: این طرح از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج به صورت هوشمند از تاریخ ۵ لغایت ۲۹ اسفند ماه سال جاری اجرایی می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ادامه داد: طرح محدودیت ترافیکی زوج و فرد از شرق بلوار شورا و بلوار استقلال، از شمال بلوار بسیج (45 متری کاج) و بلوار شهید مطهری، از غرب بلوار جمهوری اسلامی و بلوار علامه جعفری، از جنوب بلوار قدس (شاه عباسی)، بلوار بلال و دانش آموز را شامل می شود.

احمدی نژاد با بیان اینکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ساعت اجرای این طرح همه روزه از ۱۶ لغایت ۲۱ خواهد بود، اظهار کرد: اجرای طرح زوج و فرد در روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی هوای کلانشهر کرج تأثیرگذار است. در این طرح برای اولین بار دوربین‌های هوشمند ثبت تخلفات، به کمک پلیس راهور می‌آیند.
کد مطلب: 12474