۰
 
فعالیت های فرهنگی تربیتی رکن اساسی در اصلاح و تربیت مددجویان است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۱۵
کرج- رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت:فعالیت های فرهنگی تربیتی رکن اساسی در اصلاح و تربیت مددجویان است.
Share/Save/Bookmark

ˈغلامحسین اسماعیلی ˈ روز شنبه در جریان بازدید از ندامتگاه قزلحصار کرج افزود: با تجهیز و توسعه ندامتگاهها و همچنین جذب مددجویان در واحد های اشتغال ، آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای می توان به اهداف پیش بینی شده در این حوزه دست یافت.

وی اضافه کرد: مکاتبه با مراجع قضایی و پیشنهاد اعطای تخفیف و تعلیق مجازات برای مددجویان واجد الشرایط عامل مهم و اساسی برای کاهش جمعیت کیفری بوده و راهی مهم برای اصلاح مددجویان بحساب می آید.

وی همچنین خواستار تلاش مضاعف مسئولان و مدیران زندانها برای رفع مشکلات قضایی مددجویان شد و اظهار کرد: با این اقدامات زمینه بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه بیش از پیش فراهم خواهد شد.

اسماعیلی گفت: خوشبختانه با سیاستهای قضایی و پیگیری های لازم و همچنین راه اندازی ندامتگاه تهران بزرگ ، مشکل تراکم جمعیت در ندامتگاه قزلحصار کرج رفع شده و این امر راه رسیدن به اهداف قوه قضائیه را هموارتر ساخته است.

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور همچنین در جلسه ای با حضور مسئولین ندامتگاه قزلحصار به بررسی و تشریح نکات قضایی پرونده تعدادی از مددجوبان آن پرداخت.
کد مطلب: 1546