نظر
۱
۲
 
فرمانده سپاه البرز:
دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر امروز در جامعه مورد غفلت قرار گرفته است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸
امروز در جامعه دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد غفلت قرار گرفته که باید برای اصلاح این رویه اقدامات فرهنگی، آموزشی و تربیتی را در دستور کار قرار داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)، سردار علی استادحسینی عصر دیروز (شنبه)در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز اظهار داشت:ستادهای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات استان باید شکل واقعی خود را پیدا کند و ساماندهی دقیق این ستادها در ادارات می‌تواند در سالم‌سازی بیشتر فضای ادارات تأثیرات بسیار مثبتی داشته باشد.

وی بیان کرد:برای اینکه بتوانیم این مهم را بیش از پیش در جامعه جاری و ساری کنیم باید ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در ادارات به صورت درست و واقعی داشته باشیم.

فرمانده سپاه استان البرز گفت:ستادهای امر به معروف در شهرستان‌های استان باید حول محور امامان جمعه و جماعات بچرخند و با آنها همکاری تنگاتنگی داشته باشند.

وی ادامه داد: امروز در جامعه دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد غفلت قرار گرفته که باید برای اصلاح این رویه اقدامات فرهنگی، آموزشی و تربیتی را در دستور کار قرار داد.

فرمانده سپاه استان البرز در ادامه سخنان خود بر برگزاری ماهانه نشست‌های ستادهای امر به معروف در شهرهای استان به ویژه در ادارات تاکید کرد و همچنین خواستار فعالیت واقعی آنها شد.

استادحسینی در بخشی دیگر از سخنان خود یکی از مهمترین اولویت‌های اصلی ستاد احیای امر به معروف استان البرز در سال ۹۴ را فعال‌سازی ستادهای امر به معروف در ادارات سراسر استان البرز اعلام کرد.

وی از پیش‌بینی ساختمان اداری برای استقرار و ساماندهی فعالیت‌های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

منبع: روابط عمومی سپاه البرز
کد مطلب: 6064


 
 
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۳ ۱۵:۰۳:۳۱
عسل عسل گفتن خوبه ولی دهن را شیرین نمی کنه. کارهای مردمی با همراهی و حمایت دولتی. به جای بودجه برای آوازه خوانی زنا برای این جا ها بودجه بذارن!! (808)