۰
 
برنامه های هفته بسیج در استان البرز اعلام شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
جانشین سپاه البرز برنامه های هفته بسیج در استان البرز را اعلام کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، سردار سید یوسف مولایی در نشست خبری که ظهر امروز در ساختمان شهیدان بیگی برگزار شد با اشاره به برنامه هفته روز بسیج در استان البرز، اظهار داشت: در اولین روز هفته بسیج با شعار (بسیج پژواک تدای زینب) در سراسر استان پیاده روی اربعین به سمت امامزادگان شریف شهرستانها انجام می شود.

وی افزود: برگزاری همایش تجلیل نخبگان بسیجی در سراسر استان که در رشته های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی در اقشار مختلف هستند انجام خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه البرز خاطر نشان کرد: نمایشگاه بزرگ اقتصاد مقاومتی در کرج با حضور کار آفرینان و بسیجیان که در عرصه اقتصاد مقاومتی فعالیت می کنند از برنامه های این هفته است.

سردار مولایی تصریح کرد: افتتاح پروژه های بسیج از جمله سوله های ورزشی 9 دی و صالحین و همچنین مهدهای کودک در سراسر کشورر استان این هفته صورت می گیرد.

وی ادامه داد: حضور پرشور بسیجیان در مصلای نماز جمعه و شرکت سازمان یافته در نماز جمعه این هفته انجام می شود.

جانشین سپاه البرز به اشاره به اینکه بیمارستان صحرایی در شهرستان فردیس راه اندازی می شود، گفت: همزمان با هفته بسیج بیمارستان صحرایی برای اولین بار در شهرستان فردیس جهت ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی عموم مردم شروع به کار می کند.

سردار مولایی اظهار کرد: اجتماع بزرگ بسیجیان در 5 آذر در سراسر استان در محل های نماز جمعه، برگزاری نمایشگاه های فرهنگی در سراسر استان، غبار روبی و گلباران مزار شهدا، مراسم گرامیداشت هفته بسیج در تمامی رده ها و تقدیر از بسیجیان، برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی، ورزشی و علمی در رده های بسیج سراسر استان، یادواره های یادواره شهدای مدافع حرم و تجلیل از خانواده های شهدا و برگزاری مراسم افتخار کوچه ها و آبروی محله در جلوی درب منازل خانواده شهدا از دیگر برنامه های دیگر هفته بسیج است.

جانشین فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه بسیج برای هفته بسیج برنامه‌های سراسری دارد، ادامه داد: افتتاح پایگاه مقاومت در محلات، اقشار، کانون و متخصصین، برگزاری نشستهای روشن فکری برای عموم با محوریت انقلابیگری، اعزام گروههای جهادی و تیمهای پزشکی به نواحی محروم از جمله این برنامه‌ها‌ست.

وی به  به نامهای هفت روز هفته بسیج اشاره و عنوان کرد: پژواک ندای زینب، بسیج؛انقلابی گری؛ظلم ستیزی، بسیج؛ انقلابی گری؛ پیشرفت، بسیج؛ انقلابی گری؛ کارآفرینی، بسیج؛ انقلابی گری؛ ایثار، بسیج، انقلابی گری؛ اقتدار جهانی و بسیج؛ انقلابی گری؛ مبارزه با فساد عناوین هفته بسیج است.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10106