۰
 
بزرگترین طرح استعدادیابی ورزش‌های سه گانه کشور در البرز اجرا شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
رئیس هیئت سه‌گانه استان البرز با تاکید براینکه طرح استعدادیابی ورزش سه‌گانه استان البرز بزرگترین طرح اجرا شده در ورزش‌های سه‌گانه کشور است، گفت: ۸ هزار و ۵۰۰ نفر بین ۸ تا ۱۸ سال در این طرح شرکت کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مجیدرضا خانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با بیان اینکه نخستین مرحله طرح استعدادیابی ورزش سه‌گانه استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: استعدادیابی در سه شهرستان کرج، ساوجبلاغ، فردیس و طالقان در حال برگزاری است که این طرح تا پایان دی ماه سال جاری ادامه دارد.

رئیس هیئت سه گانه ورزشی استان البرز افزود: طرح استعدادیابی هیئت سه‌گانه ورزشی با همکاری بسیج ورزشکاران و آموزش و پرورش در هر شهرستان برای غربالگری افراد مستعد در زمینه ورزش‌های سه گانه انجام می‌شود.

رضا خانی با اشاره به اینکه افراد مستعد و استخرهای شنای منتخب به عنوان پایگاه دوم استعدادیابی معرفی می‌شوند، اضافه کرد: 8 هزار و 500 نفر دختر و پسر در سنین بین 8 تا 18 سال در این طرح شرکت کردند که پیش بینی می‌شود تا آخر دی ماه این جمعیت به 20 هزار نفر برسد.

وی با تاکید بر اینکه طرح استعدادیابی ورزش سه‌گانه استان البرز بزرگترین طرح اجرا شده در ورزش‌های سه گانه کشور است، عنوان کرد: اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 ورزش سه گانه استان البرز نیز بعد از 10 سال در کرج برگزار شد که مجوز این دوره توسط فدارسیون ورزش‌های سه گانه البرز صادر شد.

رئیس هیئت سه گانه استان البرز با بیان اینکه این دوره 5 روزه برگزار شد، گفت: این دوره مربیگری با حضور 49 نفر در دو بخش آقایان و بانوان در مجموعه شریعتی کرج برگزار شد و در آینده نزدیک نیز دوره درجه 3 داوری کشوری توسط هیئت ورزش سه گانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 11302