۰
 
شهدای مدافع حرم قهرمانان اسلام در عصر حاضر هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: ابرقدرت های عالم خیال خاموش کردن نور اسلام ناب محمدی (ص) را به گور خواهند برد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، حجت الاسلام مهدی ولایی برحق، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز در دیدار با خانواده دو شهید مدافع حرم «رمضان فضل زاده» و «جاوید فضل زاده»، از شهدای مدافع حرم به عنوان قهرمانان اسلام در عصر حاضر یاد کرد و عزت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون فداکاری و از جان گذشتگی آن ها دانست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز افزود: این شهدا بار دیگر یاد شهدای کربلا را در اذهان بشریت زنده کردند و به جهانیان و مستکبران عالم فهماندند که کربلا همیشه زنده است و ابرقدرت های عالم خیال خاموش کردن نور اسلام ناب محمدی (ص) را به گور خواهند برد.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم کیلومترها دورتر از مرزها با دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) درس ایستادگی و آزادگی را به بشریت آموختند، اظهار کرد: شهدا با دفاع از حریم اهل بیت (ع) و حضرت زینب (س) عزت، سربلند و پیروزی را برای اسلام به ارمغان آوردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز اذعان کرد: ما این امنیت و عزت امروز کشور را مدیون شهدا به‌ ویژه شهدای مدافع حرم هستیم و تلاش می کنیم بتوانیم خدمتگزارانی شایسته برای نظام اسلامی خود باشیم.

وی اظهار کرد: ابرقدرت های پوشالی همچون آمریکای جنایتکار به عزت و اقتدار ایران اسلامی پی برده اند که نمونه بارز آن را می توان در سرنگونی پهباد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا بر فراز استان هرمزگان توسط غیور مردان سپاه پاسدران عنوان کرد؛ این ها همه مدیون جانفشانی شهداست.

ولایی برحق، مقاومت را بهترین گزینه در برابر زورگویی آمریکا دانست و بیان کرد: تجربه نشان داده که با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، مقاومت، ایستادگی و بهره گیری از توان داخلی کشور به منظور رفع کمبودها می توان قله های پیشرفت و ترقی را یکی بعد از دیگری پیمود.

شایان ذکر است این دو شهید از برادران افاغنه از دلاورمردان لشکر فاطمیون بودند؛ شهید رمضان فضل زاده در استان حلب سوریه شهر خانتومان به فیض شهادت نائل شد و شهید جاوید فضل زاده نیز در استان حما سوریه به لقاء پروردگار شتافت.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11807