۰
 
نماینده ولی فقیه در استان البرز؛
محبت به اهل بیت اکسیر اعظم است/در اجتماع اربعین قدرت شیعه به نمایش گذاشته می شود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۵
آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر اینکه محبت به اهل بیت اکسیر اعظم است، گفت: اجتماع اربعین هم برای شخص مزیت دارد و هم برای اجتماع آثار بیرونی دارد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه اجتماع اربعین پر از رمز، راز و پیام است، اظهار داشت: هم برای شخص مزیت دارد و هم برای اجتماع آثار بیرونی دارد.

وی با اشاره به اینکه اربعین آثار مادی و معنوی دارد، افزود: برکات معنوی آن بسیار فراوان است، برکتی است از روی عشق و محبت با این همه تهدید که می بینید، چه نیرویی این جمعیت را در آن قبله گاه عشق و محبت جمع کرده است؟

آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر اینکه محبت به اهل بیت اکسیر اعظم است، تصریح کرد: این جمعیت با پول جمع شده اند و یا تهدید نظامی شده اند که اگر آنجا نروید شما را قطعه قطعه می کنیم.مطامع سیاسی داشتند یا بحث جناحی بود ،آنجا که جمع می شوند چه کسانی آنها را مدیریت می کند.

وی ادامه داد: اربعین این جمعیت عظیم چند میلیونی از اقصی نقاط عالم با افکار مختلف جمع می شوند به یک سمت حرکت می کنند و آرام آرام موج جدیدی ایجاد می کنند و خروشی به وجود می آورند که یک رستاخیز عظیمی به پا می شود و قدرت شیعه را نمایش می دهند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز خاطر نشان کرد: در اربعین شیعیان نشان می دهند عظمت وحد و یکپارگی را که این ججمعیت با این ویژگی هایی که دارد هر کدام با یک نژاد و رنگ که در تلوزیون هم میبینیم این گروه و مجموعه خار چشم آمریکا و اسرائیل و مستکبران عالم می شود.

برگرفته از خطبه های نماز جمعه شهر کرج در 6 آذر 94

انتهای پیام/
کد مطلب: 10114