۰
 
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز خبر داد:
پوشش 3 دهستان استان توسط قرارگاه پیشرفت آبادانی در البرز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز از تشکیل قرارگاه پیشرفت آبادانی در سپاه و زیر پوشش قرار گرفتن 3 دهستان در این قرارگاه خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا،  سردار علی استادحسینی در همایش شکوه هجرت و طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور بیش از 700 نفر جهادگران و فعالین اقتصاد مقاومتی که صبح امروز در سالن شهدا کانون شهید سبحانی ناحیه کرج برگزار شد، اظهار داشت: بسیج سازندگی در روستاهای محروم که دچار مشکلات بودند با ایجاد امکانات و تولید اشتغال ایجاد کرد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به اینکه در سال جاری با شعار اقتصاد مقاومتی قرارگاه پیشرفت آبادانی در سپاه در حال شکل گرفتن است، افزود: تا چند روز آینده 3 دهستان استان البرز زیر پوشش این قرارگاه قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: این قرارگاه برای هر دهستان 14 میلیارد برای انجام کارهای عمرانی، بهداشتی و فرهنگی انجام می‌دهد.

استادحسینی با بیان اینکه در دستورکار نخست یک صد دهستان زیر پوشش این قرارگاه قرار می گیرد، گفت:در کل کشور یک هزار روستا تحت پوشش قرارگاه پیشرفت آبادانی قرار می‌گیرند.

وی خاطر نشان کرد: این قرارگاه زیر پوشش بسیج سازندگی قرار دارد و این قرارگاه در  4 معاونت سلامت، عمران، اقتصاد مقاومتی و فرهنگ و اجتماعی قرار دارد.

استادحسینی با تاکید بر لزوم اجرای اردو های جهادی درون استانی، گفت: بسیج سازندگی با آباد کردن دهستانها به دولت نشان می‌دهد که میتوان روستا را آباد کرد و از مهاجرت جلوگیری کرد.

وی در پایان، خاطر نشان کرد: در 2 سال اخیر 6 هزار شغل در کشور ایجاد شده است.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10178