۰
 
ظهر امروز صورت گرفت
سخنرانی کولیوند نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا) ظهر امروز کولیوند نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی که به مناسبت روز دانشجو سخنرانی می کرد در سخنانی ضمن گرامیداشت روز دانشجو و اشاره به شرایط دانشجو در گذشته و هم اکنون اشاره کرد.

کولیوند گفت: دولتها اگر در ۲ شاخه پیش روند موفق می شوند:
۱- فضای اقتصادی با نقشه اقتصادی صحیح است.
۲- نگاه ما بایدمدبرانه باشد.


وی افزود:همه ما وظیفه داریم باری را از روی دوش دولت برداریم.این موضوع چگونه بوجود می آید؟ سرمایگذاری در بخش خصوصی و رونق این بخش ها ، هم  از طریق وزارتخانه بهداشت و هم مجلس .


نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنرانی اوباما در چند وقت اخیر که گفته اگرجا داشت من پیچ سانتریفیوژ ایران را می کندم و با خود می بردم اما واقعا نمی شود. گفت:ما باید به قدرت جمهوری اسلامی خود ببالیم و خود را به علم و شکیبای و وحدت مسلح کنیم.

وی در ادامه با توجه به موضوع برنامه که "تبیین نقش دانشجوی مسلمان ایران امروز"بود، به دانشجویان توصیه کرد که قرآن را هر روز بخوانند و همینطور سعی کنند که دعای پدر و مادر دنبالشان باشد.


او ادامه داد:شما به عنوان دانشجو وقتی فارغ التحصیل می شوید اخلاق را سرلوحه کار خود در ارتباط با بیماران داشته باشید.


وی از طرف خود و سایر نماینگان البرز اعلام آمادگی کرد و گفت:آماده ایم تا هرگونه حمایتی را در بحث بهداشت و درمان داشته باشیم.


کولیوند گفت:صبح دیروز مجمع نمایندگان استان البرز با ریس جمهور جلسه داشتند که یکی از مواردی که به آن تاکید شد بحث بهداشت و درمان بود.
کد مطلب: 4371