۰
 
پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی استان البرز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای در دو بخش «حضوری» و «آموزش‌های خاص - حین‌کار غیرحضوری» سال ۱۳۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز، از روز یک‌شنبه ۱۹ مردادماه آغاز و تا روز یک‌شنبه ۲۶ مرداد‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گقته روابط عمومی این دانشگاه این پذیرش در۷۴ رشته،۱۱۲ کدرشته محل در ۲۶ مرکز آموزش علمی کاربردی درسطح استان البرز با ظرفیت جذب ۶۰۰۰ نفر انجام می‌پذیرد.

مالمیر روابط عمومی دانشگاه در همین رابطه گفت: پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) «حضوری» براساس معدل کل فوق دیپلم، مرتبط بودن رشته تحصیلی کاردانی با رشته انتخابی و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی، سهمیه شاغل، آزاد، رزمندگان و ایثارگران انجام می‌شود و طبق ضوابط معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها تعلق می‌گیرد.

وی افزود: پذیرش در دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) به شیوه آموزش‌های خاص«حین‌کار غیرحضوری» براساس اولویت‌های انتخابی و ظرفیت‌های اختصاص داده شده انجام می‌شود و صرفا به داوطلبان بومی اختصاص دارد و معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها تعلق نمی‌گیرد.

لازم به ذکر است متقاضیان می‌بایست در زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
پذیرش استان البرز در رشته های متنوع کاربردی می باشد ازجمله:
مهندسی هوانوردی خلبانی cpl
مهندسی مکانیکی هواپیما
کارشناسی حرفه ای سینما-تصویر برداری
کارشناسی رشته حقوق
کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت
کارشناسی حرفه ای خانواده و مراقبت سالمندان
مهندسی فناوری بازیافت پسماند
مهندسی فناوری محیط زیست (کنترل آلاینده ها)
کارشناسی حرفه ای نقاشی
مهندسی فناوری جوش
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگو سازی پوشاک
و ....
کد مطلب: 5073