۰
 
در پی تشدید آلودگی هوا؛
کیفیت هوای کرج و فردیس برای همه گروه‌ها ناسالم اعلام شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
مدیرکل اداره حفاظت محیط‌زیست استان البرز در پی تشدید آلودگی هوا، کیفیت هوای شهرستان کرج و فردیس را برای همه گروه‌ها ناسالم اعلام کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا)؛ حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر شاخص کیفیت هوای امروز شهرستان کرج و فردیس ۱۵۲ است که برای همه گروه‌ها، ناسالم اعلام می‌شود.

وی در ادامه شاخص کیفیت هوای شهرستان ساوجبلاغ را ۱۳۵ اعلام کرد و گفت: کیفیت هوا در این شهرستان برای گروه‌های حساس ناسالم است.

مدیرکل اداره حفاظت محیط زیست استان البرز شاخص کیفیت هوای شهرستان نظرآباد را ۱۴۸ اعلام کرد و گفت: در حال حاضر کیفیت هوا برای گروه‌های حساس در این شهرستان ناسالم اعلام می‌شود.

محمدی در پایان به شهروندان کرجی و فردیسی توصیه کرد فعالیت خارج منزل و محیط کار خود را متوقف کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، گفتنی است همه مدارس استان البرز روز یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شد و همچنین به دلیل تشدید آلودگی هوا مقاطع ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک در استان البرز به جز شهرستان طالقان در روز سه شنبه هفته جاری نیز تعطیل اعلام شده بود.

در جلسه فوق العاده شورای ترافیک استان که در هفته جاری تشکیل شد، بر ضرورت اجرای طرح زوج و فرد در کلان‌شهر کرج تاکید شد و از یکم دی ماه این طرح در هسته مرکزی شهر در حال اجرا شدن است.
مهر

کد مطلب: 8043