۰
 
کولاکوویچ: صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‎ها مهمترین مسئله است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶
سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد که صعود تیمش به مرحله نهایی لیگ ملت‎ها، مهمترین مسئله برای او است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در هفته پنجم که به میزبانی بلغارستان برگزار می شود، حاضر شد.

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که «تیم ایران تنها با یک برد به دور نهایی صعود می کند، آیا می خواهید با ۱۳ برد به مرحله نهایی برسید یا فقط به قطعی کردن حضورتان در مرحله نهایی بسنده می کنید؟»، گفت: مهمترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است.

وی افزود: ما می خواهیم از این تورنمنت فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاوریم. حالا اینکه با چند پیروزی آن را تمام کنیم در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند. مهم صعود به مرحله نهایی است.

کولاکوویچ با اشاره به دیدارهای سخت ایران، تصریح کرد: ما سه بازی سخت داریم و هر سه حریف ما قدرتمند هستند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که برنده از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره بازی با بلغارستان که میزبان این هفته از مسابقات است، عنوان کرد: ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان با بلغارستان بازی کردیم که یک برد و یک باخت داشتیم. تیم امسال بلغارستان با حضور بازیکنانی مثل سوکولوف کامل تر از پارسال شده و بازی مقابل این تیم در حضور هوادارانش برای هر تیمی دشوار است.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11680