۰
 
دیدار مدیران صداوسیمای استان البرز با نماینده ولی فقیه در البرز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱
مدیرکل و معاونان صداوسیمای استان البرز با هدف بحث و گفتگو درباره مسائل فرهنگی با نماینده ولی فقیه در البرز دیدار کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز البرز، نماینده ولی فقیه در استان، در این دیدار با بیان اینکه باید طوری برنامه سازی و کار شود که مردم بتوانند از شبکه استانی استفاده کنند، افزود: از صداو سیمای البرز تشکر می کنم که با تمام مشکلاتی که دارد از کمبود جا گرفته تا کمبود نفرات، با توانایی هایش توانسته در سنگر خود به خوبی مقاومت کند.
آیت الله حسینی همدانی در ادامه اضافه کرد: ما باید در مقابل دشمن حضور داشته و مقابله کنیم، یکی از کارهایی که صداو سیما می تواند انجام دهد نشان دادن حضور کشور در مقابل دشمن است و دشمن شناسی را که به مردم بشناساند.
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: رهبری معظم انقلاب نیز در سخنرانی های خود از ابتدا تا انتها، دائم از دشمن صحبت می کند، بنابراین، حضورو نقشه دشمن باید در نوع عملکردها وبرنامه سازی ها حس شودو مردم باید دشمنی دشمنان را حس کنند و نباید امید به آینده از بین برود.
آیت الله حسینی همدانی ادامه داد: مردم تا حس نکنند که دشمن دارند نمی تواننددر مقابل او ایستادگی کنند.
وی افزود: برای اینکه بعضی وقتها هیجان ایجاد کنیم و افراد را به حرکت درآوریم باید تفکر مردم، سیاسی بودن و اخلاقی بودن را تقویت کنیم.
امام جمعه کرج گفت: مسائل آب نیز باید جدی گرفته شود و طوری اطلاع رسانی شود که مردم فکر نکنند، چون بارندگی ها خوب بوده است، هرطور که می خواهند آب مصرف کنند.
آیت الله حسینی همدانی ادامه داد: امروز آن چیزی که ما و کشور را نجات می دهد تفکر اسلام ناب و تفکر انقلابی است، تفکری که جلوی رانت و مفاسد را هم می گیرد.
وی در ادامه با اشاره به حجاب نیز اضافه کرد: دشمن روی این موضوع کار می کند که حجاب مانع از آزادی است، اتفاقا ما باید روی این کار کنیم که هر چقدر با حجاب و عفیف تر باشند کارشان بهتر انجام می شود ما بانوان فرهیخته ای در استان داریم که می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.
وی گفت: ما 460 هزار دانش آموز در استان البرز داریم که نسبت به جمعیت استان یک پنجم است و باید برنامه ریزی در مورد کودکان و نوجوانان خیلی خوب و بودجه نیز در این زمینه فراهم باشد تا تأثیرگذاری خوبی داشته باشد.
آیت الله حسینی همدانی در پایان اضافه کرد: در استان البرز سطح جغرافیایی زیادی نداریم ولی از لحاظ جمعیتی چهارم کشورهستیم ، و این مهم نیاز به برنامه ریزی مناسبی دارد.
مدیرکل صداوسیمای البرز هم در این دیدار با بیان اینکه همکاران این مرکز برای افزایش تاثیرگذاری برنامه ها ، همدل شده اند افزود: نیاز است در حوزه های نمایشی، دستگاه های فرهنگی پای کار بیایند و سرمایه گذاری کنند.
علی صادق مقدسی افزود: در بخش های فرهنگی هزینه های زیادی می شود اما تاثیرگذاری خاصی وجود ندارد و نیاز است با مشارکت صداوسیما ، فیلم و سریال تولید شود.
وی همکاری ائمه جمعه استان را در برنامه سازی و همچنین معرفی مساجد موفق و تاثیرگذار خواستار شد.انتهای پیام/س
کد مطلب: 11833