۰
 
رئیس سازمان بازرسی کشور
جعل در استان البرز چندین برابر میانگین کشوری است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵
رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: برخی از جرائم نظیر جعل در استان البرز چندین برابر میانگین کشوری است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش خبرنگار اسنا، ناصر سراج در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی استان البرز که ظهر شنبه در دادگستری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه  نقدینگی  و تقویت بانک ها در این خصوص توسعه اشتغال و تولید را به همراه خواهد داشت، اظهار کرد: به طور قطع برای دست‌گیری به البرز امده ایم نه مچ گیری، از طرفی در خصوص بروز تخلف و جرم طبق قوانین حاکم برخورد خواهیم کرد.

 وی با بیان اینکه باید به این امر اشاره کرد که اغلب کارکناح در دستگاه ها بر اساس قانون عمل می کنند و تعداد کمی از این اشخاص خارج از قوانین حاکم اقداماتی را اجرایی می کنند، افزود: بدون شک مردم از مدیران مسلمان انتظار تخلف و اختلاس ندارند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه عده ای درصدد دزدی از بیت المال هستند و بنا دارند از این طریق بین مدیران اختلاف افکنی کنند، تصریح کرد: استان البرز از جمله  شهر کرج از موقعیت استراتژیکی بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه ظرفیت صنعتی موجود در البرز به عنوان فرصت و دست دارزی یقه سفیدها به املاک این منطقه نوعی تهدید به شمار می آید، تصریح کرد:  برخی از جرائم نظیر جعل در استان البرز چندین برابر میانگین کشوری است.

سراج با اعلام اینکه مقوله فساد مورد تاکید فراوان مقام معظم رهبری واقع شده است، تاکید کرد: همواره درصدد بودیم نسبت به دست درازی های صورت گرفته به املاک و اراضی استان بر اساس قانون وارد عمل شویم.


وی با اشاره به اینکه شش کاندید ریاست جمهوری در خصوص فساد و قاچاق برنامه های خوبی ارائه دادند، گفت:  امید است این مهم طی سنوات اتی به مرحله اجرا برسد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: کاهش نقدینگی عدم گردش پس انداز و حساب در گردش از جمله عوامل کاهش تولید در کشور محسوب می شود، گفت: پدیده قاچاق کالا سبب انباش تولیدات در کارخانجات شده است.


وی با تاکید بر اینکه ضروری است ستاد مبارزه با قاچاق کالا در خصوص این پدیده گزارش عملکرد ارائه داد و تمام انتظارت به قوه قضائیه باز نگردد، گفت: مادامی که سود پرداختی بانک ها از سود تولید بیشتر است تولیدکنندگان رقبتی به حضور در این عرصه نخواهند داشت.

انتهای پیام/
کد مطلب: 11004