۰
 
در صحن علنی شورای شهر کرج تصویب شد؛
مشکلات بیمه و تعاونی تاکسیرانان کرجی پیگیری شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
در جلسه علنی شورای شهر کرج، مشکل بیمه و تعاونی تاکسیرانان کرجی با بیش از ۲ هزار عضو مطرح شد و پیگیری این مهم مورد تاکید قرار گرفت.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش خبرنگار اسنا، در جلسه شورای شهر کرج که امروز در صحن علنی برگزار شد، اختصاص ۲۰ میلیارد تومان از اعتبار پروژه تکمیل دریاچه مصنوعی به تجهیز و تکمیل ساختمان منطقه ۴ شهرداری نیز تصویب نشد و این لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران ارجاع شد.

علی ترکاشوند، شهردار کرج در این رابطه اظهار داشت: ایراداتی از جمله بحث پارکینگ و تعیین تکلیف اراضی مربوط به آب منطقه ای در مورد پروژه دریاچه مصنوعی رودخانه کرج مطرح شده و با توجه به اینکه شرکت آب منطقه ای مدیر اجرایی این پروژه نیز محسوب می شود، لازم است اراضی واقع در طرح را تعیین تکلیف کند.

وی با بیان اینکه لازم است شرکت آب منطقه ای حریم ها را در این حوزه مشخص کند، افزود: تا زمان تعیین تکلیف این مهم، پروژه متوقف است و به همین سبب بهتر است تا آن زمان، اعتبار آن در تکمیل و تجهیز ساختمان منطقه ۴ هزینه شود.

ترکاشوند تاکید کرد: در صورت رفع این مشکلات در هر زمان، آمادگی لازم برای تخصیص اعتبار برای تکمیل دریاچه مصنوعی در شهرداری کرج وجود دارد.

در ادامه مریم قهرمانی، عضو شورای شهر کرج در مورد مسکل بیمه تاکسیرانان کرج بیان کرد: ۷۰۰ میلیون تومان برای بیمه تکمیلی ۲ هزار تاکسیران کرجی در نطر گرفته شده بود که هنوز اجرایی نشده است.

وی گفت: شرکت تعاونی ای برای تاکسیرانان که ۱۳ هزار تاکسیران کرجی عضو آن هستند، از هر تاکسی‌دار مبلغی دریافت کرده اما خدماتی ارائه نمی دهد که باید مورد پیگیری قرار گیرد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10294