۰
 
محمود بهمنی:
حقوقم حدود 6 میلیون تومان است/ نباید از «شفافیت» ترسید
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حقوق دریافتی نمایندگان مجلس را پنج میلیون و 400 هزار تا هشت میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: من بین پنج میلیون و 700 هزار تا 6 میلیون تومان در ماه دریافت می‌کنم.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمود بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز در گفت و شنود رادیو البرز اظهار داشت: برخی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با صرف هزینه های بالای انتخاباتی وارد مسائل انحرافی می‌شوند؛ به چه دلیل یک انسان عاقل باید یک تا دو میلیارد تومان برای اینکه در طول چهار سال 300 تا 400 میلیون تومان حقوق بگیرد، هزینه کند؟

وی حقوق دریافتی نمایندگان مجلس را پنج میلیون و 400 هزار تا هشت میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: در حال حاضر، بنده بین پنج میلیون و 700 هزار تا 6 میلیون تومان در ماه دریافت می‌کنم؛ به اعتقاد من، نباید از شفافیت ترسید و با طرح شفافیت آرا بسیار موافقم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: برخلاف تصور برخی نمایندگان که شفافیت آراء عیب دارد، اما محاسن این اقدام بسیار بیشتر است و نماینده مجلس با این کار می‌تواند در امتداد مردم قرار گیرد و اعتماد مردم را به خود جلب کند.

بهمنی با بیان اینکه «فخر ایران» زمانی افتخار صنعت نساجی کشور بود، گفت: امروزه این صنعت توسط مسؤولین ذیربط رها شده و وضعیت حدود ۸۰۰ هکتار از زمین‌های آن به گونه ای است که چندان قابل توجیه نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکراتی با وزیر دفاع سابق و وزیر جدید در رابطه با «فخر ایران» انجام شده است، تاکید کرد: وزارت دفاع باید اقدامات لازم را انجام دهد و اگر زمین را نمی خواهد آن را تحویل دهد؛ پیش‌بینی ما جذب 6 هزار نفر نیرو در یک سال و نیم است.

بهمنی در رابطه با پروژه های در دست اجرا در شهرستان ساوجبلاغ، گفت: متروی تهران - هشتگرد یکی از مهمترین پروژه های در حال انجام است که پس از بهره‌برداری می تواند روزانه 250 هزار نفر مسافر را جابجا کند که امیدواریم وزیر راه اجازه ندهد زمان راه‌اندازی آن بیش از 20 روز دیگر به طول بیانجامد.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 12274