۰
 
برپایی نماز عید فطر در 14 مصلای نماز جمعه البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۳
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز از برپایی نماز عید سعید فطر همزمان با اول ماه شوال به صورت متمرکز در 14 مصلای نماز جمعه البرز خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس مسعودی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز از برپایی نماز عید سعید فطر همزمان با اول ماه شوال به صورت متمرکز در 14 مصلای نماز جمعه البرز خبر داد و گفت: این نماز مظهر وحدت، برادری و عطوفت میان مسلمانانی است که یک ماه با خلوص نیت به عبادت و راز و نیاز با خداوند متعال می پردازند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه برپایی این نماز نشان دهنده وحدت میان مسلمانان و عامل همدلی اقشار مختلف است، اظهار کرد: با توجه به اینکه ممکن است مصلاهای نماز جمعه از فضای کافی برای حضور تمام نمازگزاران استان برخوردار نباشد، برخی مساجد نیز برای برپایی نماز در این روز مبارک آماده می شوند.

وی گفت: نمازگزاران زکات فطره خود را به صندوق های دارای لوگو و نشان زکات فطره متعلق به کمیته امداد پرداخت کنند و در صورتی که این مبالغ در مساجد جمع آوری می شوند هیأت امنای مساجد مبالغ جمع آوری شده را اعلام کنند تا میزان مشارکت مردم مشخص شود.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11482