۱
 
طی عملیات سپاه در منطقه ایرانشهر؛
پسر لیدر اصلاح طلبان در مخفیگاه اشرار کشته شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
محسن برنایون، پسر رییس ستاد انتخابات سران فتنه در ایرانشهر روز گذشته به همراه جمعی دیگر از اشرار این منطقه به درک واصل شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛ به نقل از “آرمان کرمان” بعد از عملیات سپاه در شانزدهم تیرماه و هلاکت پنج شرور مسلح و خطرناک، اخباری علیه این عملیات مبنی بر اینکه محسن برنایون که در جمع اشرار بوده و کشته شده بی گناه است، منتشر شد.

حال اینکه این فرد ساعت سه صبح در خوابگاه و مخفیگاه اشرار چه می کرده است، نامشخص است!
اما محسن برنایون کیست؟ وی که در عملیات مذکور به درک واصل شد، دارای مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی و از خانواده ای متمول بود. پدرش، رییس ستاد انتخابات میرحسین موسوی و از لیدرهای اصلاح طلب ایرانشهر و معتمدین برجسته این شهر است که اکنون در فضای مجازی، تحت عناوین مختلف ( رابط فرماندار با اشرار جهت تامین آنها و …) سعی در حفظ آبروی خود دارد.

محسن برنایون که شب قبل از حادثه همراه با اشرار در مخفیگاه آنها و محل عملیات خواب بوده، حمایت مالی و امکاناتی گروه را به عهده داشته و در فروردین امسال با پرداخت صد یا پنجاه میلیون به این باند، باعث قتل خانم سیاه خانی و دوفرزندش شد.

گفته می شود وی که از این گروه برای حذف مخالفان خود استفاده می کرده است، از طریق دستگاه قضا و پلیس آگاهی تحت تعقیب بوده است.
کد مطلب: 7007