۲
 
حاشیه های پر رنگتر از متن یک افتتاحیه در کرج+ تصاویر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۸
امروز در کرج افتتاحیه ای صورت گرفت که به مدد رخدادهای پیرامونش، حاشیه هایی پر رنگتر از متن داشت.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا)؛ پل شهدای حصارک، با حضور لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در کرج افتتاح شد در حالیکه حاشیه هایی مختلف داشت.
افتتاحیه ای که زحمات زیادی برای برپایی مکان استقرار و اجرای برنامه هایش کشیده شده بود و افراد زیادی از جمله مسئولین نظامی و انتظامی،  استانی و شهری، جانبازان و خانواده شهدا و شماری از مردم، ساعتها برنامه ریزی کرده و خود را برای استقبال هرچه باشکوهتر از میهمان ویژه کرج آماده کرده بودند ولی حتی به دیدار متقابل هم نرسید.
ریاست مجلس شورای اسلامی، حضور خود را همان پایین پل، تنها با بریدن بند روبانی قرمز رنگ، در عرض 6 الی 7 دقیقه اعلام کرده و پشت سر خود موجی از مسئولین، مردم چشم انتظار و ترافیکی از خودروهایی که از کار و زندگی خود بازمانده بودند برجای گذاشت.

در جایگاهی هم که برای برگزاری برنامه های همین استقبال بر روی پل، تعبیه شده بود، ناکامی بیشتری حاکمفرما بود، اجرای برنامه ای با سخنرانی های طولانی مدت مجری و مسئولینی که به اندازه چند عکس یادگاری از این افتتاحیه با عکاسان و خبرنگاران و حاضران همراه شدند و سپس برای حضور در شورای اداری استانداری البرز، به سرعت محل را ترک کردند.


و از همه تلختر اتفاقی بود که در حاشیه کناری این افتتاحیه رقم خورد، مردی که به دلیل ترافیک موجود و مشکلاتی که باید به آن در وقت مقتضی خود میرسید ، تا آنجا دچار تنش اعصاب شد که نزدیک بود خود را از روی پل حصارک به پایین پرتاب کند و به موقع توسط نیروهای ناجا نجات پیدا کرد و به مکان امن انتقال داده شد.


ترافیکی که حدود 5 کیلومتر درازا داشت و یک سرآن به پل تازه افتتاح شده میرسید.
منبع:تیتریک
کد مطلب: 7601