نظر
۷
۱
 
صرفاً جهت معرفی فرزندان امام خمینی(ره)؛
ما فرزندان و نوادگان امام خمینی هستیم!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
نعیمه اشراقی ، نوه امام (ره) در صفحه فیسبوک خود از کسب مقام اول دخترش _نعیما طاهری_ در مسابقه OCE از ایالت انتاریو کانادا، خبر داده و در حرکتی جالب تصویر دخترش را بوسیله فتوشاپ کمی حجاب دار کرده است!

فارغ از همه سوالاتی که به ذهن خطور می کند،این نوشته صرفاً جهت معرفی فرزندان و نوادگان واقعی امام خمینی (ره) می باشد؛ که سید علی خامنه ای ، سیدحسن نصرالله، هزاران شهید گلگون کفن، میلیون ها دختران با حجاب و صدها جوان دلباخته ، فرزندان واقعی امام خمینی هستند!
فرزندان واقعی امام خمینی(ره) کسانی هستند که خود را در قید بند زمین و تمامی مادیات این دنیا نمی پندارند!
فرزندان واقعی امام خمینی (ره)کسانی هستند که بورسیه دانشگاه های اروپایی و غربی باعث فراموشی آرمانهای پدرشان نمی شود!
فرزندان واقعی امام خمینی (ره)کسانی هستند که یادشان نمی رود پدرشان ۲۰ جلد صحیفه نور سخن گفته است،فراز و فرود هر سخنش حیات انسانیت را گوش زد می کند!
فرزندان واقعی امام خمینی (ره)کسانی هستند که بند بند وجودشان برای میهن شان قطعه قطعه می شود ولی قدمی از قدم های امامشان بر نمی دارند!
فرزندان واقعی امام خمینی (ره)همان کودکانی که در گهواره بودند و اکنون برای حفظ و دین ناموس و شرفشان و برای مملکت شان جان و مال خود را فدا می کنند!
فرزندان واقعی امام خمینی (ره)همان...
این دختر هم که در عکس می‌بینید دختر نوه یا بهتر است بگویم نتیجه امام خمینی(ره) است در کانادا.
و در آخر یادمان باشد ملاک فرزندان مردان الهی فقط تقواست!
پی نوشت: بگذارید به ما بگویند پابرهنگان امام خمینی(ره)ما تا آخر فرزندان خمینی هستیم و تا آخر ایستاده ایم! چون خمینی پدر و رهبر انقلاب مستضعفان و پابرهنگان جهان ااست.

منبع: کمال مهر
کد مطلب: 3542


 
 
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۰۱:۵۲:۰۸
ممنون مطلب جالب بود (287)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۰۲ ۱۵:۲۷:۵۳
ما اونایی هستیم که گفتیم رزمنده ایم همیشه
اما یه روز اومد که دیدیم تیشه زدیم به ریشه
از این که لایق نشدیم شهدا شرمنده ایم....شهدا شرمنده ایم (451)
 
۱۳۹۳-۰۲-۲۷ ۱۷:۴۸:۵۰
خیلی بی غیرتی خانم خانما (532)
 
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۱۸:۲۷:۰۴
البته نسبت شرافت نيست مگر زن حضرت نوح و ياپسرش غرق نشدند ويا جعفر كذاب كه از سه جهت منسوب به اهل بيت بود در اينجا بايد گفت يكي از اشناهاي امام خميني نه نوش (550)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۱۳:۲۱:۰۱
بسمه تعالی- شهدا و ایثارگران ومستضعفینی که از حقوق پایمال شده اشان توسط اینگونه سوء استفاده کنندگان متنفرند هیچگونه تشابهی بین اینها و اسطوره ایمان و تقوا حضرت امام خمینی نمی یابند. /// سلام برمتقین (595)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۷ ۱۶:۰۱:۵۹
خانوم اشراقی دختر شما که جلسات قرانشو به گفته خودتون ترک نمیکنه ایا اصلا قران رو خونده یا فقط تو این مجالس حضور داشته شما چطور؟ایا میدونین که خداوند در قران همواره بر حجاب و نه چادر فقط و فقط حجاب تاکید کرده است؟اینکه دخترتون به این موفقیت رسیده خیلی خوبه و باعث افتخار ایرانیان است ولی از طرفی با پوشش و ظاهر غیر اسلامی و غیر دینی و غیرایرانی باعث سر افکندگی و ناراحتی مردم مسلمان ایران شده است فکر نمیکنم نظر امام (ره) متفاوت با نظر من باشه خیلی بهتره که شما خودتون رو از امام جدا بدونید امیدوارم مردم کشورم انقدر اگاه باشند که امام رو نه تنها از شما بلکه از سایر وابستگان و نزدیکانشان جدا و متفاوت بدانند و درک کنند که امثال شما برای ما الگو نیستند بهتره شما هم از نیرنگ دشمنان اگاه باشید (708)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۱ ۰۹:۳۳:۲۶
زمانی پیامبر در مورد سلمان فرمودند سلمان از من است این یعنی اینکه معیار نسب نیست بلکه ایمان است .
اما افسوس که در این زمان با همه این فاصله گرفتن ها با نسب ها آنها را به پستهای کلیدی میرساند (834)