نظر
۱
۰
 
نماینده بسیج دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه کمالشهر؛
کسانی که در فتنه نقش داشتند در کابینه دولت چه می کنند/ رییس جمهور بیاید و شفافیت اقتصادی را با برخورد با برادر خود شروع کند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
نماینده بسیج دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه این هفته کمالشهر گفت: جریان غیرانقلابی چرا با فساد برخورد سیاسی می کند، رییس جمهور بیاید و شفافیت اقتصادی را با برخورد با برادر خود شروع کند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، علی فلاحتکار دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کمالشهر سخنرانی کرد.

وی در این سخنرانی به پنج مبحث فتنه، سیاست خارجی، فساد و شفافیت، آزادی بیان و فرهنگ اشاره و به ایراد سخن پرداخت.

فلاحتکار با اشاره به اینکه کسانی که در فتنه نقش داشتند در کابینه دولت چه می کنند؟، گفت: استاندار البرز اگر علاقه مند به خائنینی چون میر حسین موسوی است ترک مسئولیت کند!وگرنه وظیفه ذاتی هر مسئولی است که علیه خائنین به مردمش موضع بگیرد!

دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت:  نطفه غلط مذاکرات در زمان احمدی نژاد منعقد شد که باید در درگاه خدا بابت این آدرس غلط به مردم تحریم کشیده و شهدای صنعت هسته ای پاسخ بدهد.

وی بیان کرد: آدرس غلط آقای روحانی به مردم ، گره زدن مذاکرات و رفع تحریم ها به رفع مشکلات اقتصادی مردم بود و ادرس غلط بعدی این است که می گویند مذاکره کردیم که بدعهدی آمریکایی هارا ثابت کنیم، خب اگر این قصد را داشتید تجربه 38 ساله کشور را برای مردم بازخوانی می کردید! چرا هزینه از دست دادن کل صنعت هسته ای را بر مردم تحمیل کردید؟ این ادرس غلط است، ما مذاکره کردیم تا تحریم ها برداشته شود، حال که نتوانستید شیطان را قانع به رفع تحریم ها کنید به مردم آدرس غلط ندهید و بگویید اشتباه کردید!

فلاحتکار با بیان اینکه جریان غیرانقلابی چرا با فساد برخورد سیاسی می کند، افزود: برای ما بین خاوری و بابک زنجانی و رحیمی و مهدی هاشمی و زنگنه و حسین فریدون تفاوتی ندارد، همه این ها مفسد فی الارض هستند،اما چرا جریان مقابل رحیمی و زنجانی را به عنوان فاسد نام می برند و مهدی هاشمی و حسین فریدون را قهرمان میکنند؟ رییس جمهور بیاید و شفافیت اقتصادی را با برخورد با برادر خود شروع کند.

وی با تاکید بر اینکه آن چیزی که برای جوانان شادی آور است برگزاری یک کنسرت نیست، بلکه ایجاد شغل و تسهیل ازدواج آنها است، تصریح کرد:  رییس جمهور برای لغو سخنرانی یک نماینده ابراز شرمساری می‌کند و لغو یک کنسرت قلبش را درد آور است ، ولی چگونه است که با دیدن گور خواب ها و کارتن خواب ها قلب درد نمی گیرد؟جرم زاکانی ها و بذرپاش ها که در حال مبارزه با فساد هستند چیست که سخنرانی های آن ها توسط همفکران رییس جمهور لغو می شود؟آقای رییس جمهور:این ها مایه شرمساری شما نیست؟


دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی در پایان گفت: کسانی که اوایل انقلاب ، با نام انقلابی گری پونز به پیشانی دختران می زدند و به دستان پسران رنگ میزدند امروز دختران را مناظر زیبا خطاب می کنند!


انتهای پیام/
کد مطلب: 10428


 
 
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۰۹:۴۰:۴۹
واقعا من به داشتن فرمانده ای مثل برادر فلاحتکار به خودم مینازم (1198)