۰
 
رئیس هیئت بازرسی انتخابات کشور در کرج؛
انتخابات بر مدار قانون برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
رئیس هیئت بازرسی انتخابات کشور گفت: برگزاری انتخاباتی سالم و بر مدار قانون از جمله اهداف مد نظر است که جدیت لازم در خصوص اجرایی شدن آن وجود دارد چراکه باید امانتدار ارا مردم باشیم زیرا این ارا حق الناس محسوب می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، وجه الله خدمتگزار در نهمین جلسه هیات بازرسی انتخابات استان که صبح سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه در بخش روند برگزاری انتخابات تمامی افراد فعال در این حوزه با آشنایی کامل قوانین نسبت به انجام وظایف خود به نحو احسن وارد شده و این امر تا پایان انتخابات نیز ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: خوشبختانه در دوره گذشته برگزاری انتخابات هیچ گونه خطایی در خصوص شمارش آرا گزارش نشد.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و بر مدار قانون از جمله اهداف مد نظر است که جدیت لازم در خصوص اجرایی شدم آن وجود دارد، افزود: باید امانتدار آرا مردم باشیم چرا که این آرا حق الناس محسوب می شود.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات کشور خاطرنشان کرد: به منظور صیانت و امانتداری صحیح از آرا مردم دوره های اموزشی مرتبط با بخش های مختلف انتخابات برگزار سده تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم باشیم.

خدمتگزار ارائه برنامه های آموزشی لازم در رابطه با انتخابات در سطح استان ها را از دیگر اقدامات انجام گرفته برشمرد و گفت: تمام اقدامات در سطح استان های کشور بر مدار قانون و دستورالعمل های ابلاغی وزارت کشور اجرا می شود.

وی علاوه بر برگزاری انتخابات، توجه به امورات سیاسی، بخش عمرانی و توسعه در رابطه با عدم بروز حوادث مختلف را از دیگر وظایف وزارت کشور برشمرد و تصریح کرد: در راستای برگزاری انتخابات مسئولان نباید نسبت به پیگیری امورات و مشکلات مردم  در بخش های دیگر غفلت کنند.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات کشور تاکید کرد: به طور قطع  مردم نباید در هیچ بازه زمانی نسبت به دریافت خدمات با مشکل رو به رو شوند.

خدمتگزار همکاری همگانی بین دستگاههای اجرایی در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور و شعور را ضروری دانست و گفت: رعایت قانون در این مسیر ضروری و حائز اهمیت است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات کشور با تاکید بر اینکه بازرسان شعب اخد رای باید به وظایف خود اگاهی داشتع و نسبت به انجام آن کوتاهی نکنند، افزود: امید است بستر برگزاری انتخاباتی سالم توام با ارامش و امنیت با در نظر گرفتم قوانین اعلامی فراهم شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 10996