۰
 
برپایی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان از 24 لغایت 28 تیرماه سال جاری در باغ گلهای کرج برپاست.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، ناصر مقدم، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برپایینخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان با همکاری این اداره کل و مؤسسه فرهنگی هنری هشت بهشت سبز خبر داد و گفت: این نمایشگاه با توجه به سیاست های آموزش شهروندی و سبک زندگی، تأثیر رسانه های دیجیتال بر روی خانواده ها و روش صحیح استفاده از آن ها در زندگی دایر می شود.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، از ارائه آخرین دستاوردها، تکنولوژی ها و توانمندی های شرکت کنندگان داخلی، ایجاد رقابتی سالم و مطلوب جهت معرفی محصولات شرکت ها، آشنایی مخاطبان و علاقه مندان با آخرین تکنولوژی تولیدات داخلی و شرکت کنندگان و ایجاد کارگاه های آموزشی برای مخاطبان و علاقمندان به عنوان اهداف برپایی جشنواره یاد کرد.

وی ادامه داد: از دیگر اهداف جشنواره مذکور می توان به ترویج فرهنگ دینی و اسلامی با استفاده از آخرین تکنولوژی و ارتباطات رسانه ای، رونق اقتصادی و ارتباطات شرکت کنندگان با یکدیگر در نمایشگاه، فرهنگ سازی برای استفاده از این تکنولوژی، آشنایی علاقمندان و مخاطبان با فضای اسلامی ایرانی فضای مجازی و بازی های رایانه ای اشاره کرد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اظهار کرد: نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز از 24 لغایت 28 تیر ماه سال جاری در باغ گلهای پارک شهید چمران کرج برپاست.

انهای پیام/س
کد مطلب: 11526