۰
 
استاندار البرز:
البرز به هاب دارویی کشور تبدیل شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
استاندار البرز گفت: بستر سرمایه گذاری خارجی در البرز به واسطه وجود ظرفیت های فروان در بخش های مختلف صنعت و دارو فراهم شده است و استان البرز به هاب دارویی کشور تبدیل شده است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش خبرنگار اسنا، سید حمید طهائی در مراسم سرمایه گذاری شرکت نوونور دیسک جهت ساخت کارخانه تولید داروهای مدرن دیابت در ایران که پیش از ظهر دوشنبه در شرکت دارویی برکت برگزار شد، اظهار کرد: مردم با حضور پر شور و شعور خود در انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورای شهر و روستا جشنواره بزرگ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را رقم زدند.

وی با اشاره به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقامتی، تولید و اشتغال که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است، افزود: باید با همت و تلاش فراوان نسبت به اجرایی شدن این سیاست ها گام برداریم.

استاندار البرز با اعلام اینکه بستر سرمایه گذاری خارجی در البرز به واسطه وجود ظرفیت های فروان در بخش های مختلف صنعت و دارو فراهم شده است، گفت: استان البرز به هاب دارویی کشور تبدیل شده است.

طهائی با اشاره به افتتاح چند پروژه هسته ای طی روزهای اخیر توسط ریاست جمهوری، گفت:  پروژه رادیو دارو از جمله این پروژه ها بود که در استان البرز به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

وی با تاکید بر اینکه البرز قادر به تولید داروهای هسته ای تا‌ گیاهی است، تصریح کرد: کشور ایران از امنیت خوبی برخوردار است‌ که این امر بستر حضور بیش از پیش سرمایه گذاران را فراهم می کند.
کد مطلب: 11049